2016 TMO BUĞDAY ALIM FİYATLARI

BUĞDAY ALIM FİYATLARI
2016 buğday.png

Fehim abi kazancını güzel günlerde harcamanız dilegiyle. Bugdayın sınıfı neydi ve kesinti tutarı ne kadar olmuş bu yıl hambaliye kesintisi olmuycak diye yazıyordu.

Teşekkür ederim. cinsi quality di. kesintiler için bir şey diyemem ben sadece internetten alacağım rakamı döktüğüm kiloya böldüm. bürüt fiyattan bilgim yok. ancak numune alınırken römorkların ikisinde de damper var diye yazdırdım.

TMO dan baktın fiyata abi bide para ödeyecek mi acaba

devlet babanın adamları bayrama kadar ödenecek diyordu ama çiçek desteklemelerine dönerse vay halimize.

17 haziranda tmo ya döktüğüm buğdayın bedeli az önce netten baktım bedeli bankaya gönderilmiştir yazıyor.
not: emanete döktüğünüz malı tmo ya satış göstermek için ikinci imza olayını gerçekleştirmeniz gerekir.

fehim kardeşim hayırlı olsun paranı iyi günlerde kullan merak ettim gloteya dlm kaç kg aldın selam

paramı alamadım banka kartımı yuuuttu. dileklerin için teşekkürler. Qulaliy den 580 kg dölümüne verim aldım. borsada ki tahlil sonuçları gluten: 28.7,sedim 45, gecikmeli sedim 58, protein 12.8 , hektolite 82 bunlar aklımda kalanlar.