Yeni Traktörümüz Erkunt Nimet 70 Lüks

Merhaba Arkadaşlar Traktörü Yeni Aldık 2011 Model Henüz 1000 Saatte Daha.
Peşin 55 e Geldi Alır Almaz Servise Götürdüm Her Yerine baktırdım şükür ne bi sorun cıktı nede bi eksigi cıktı bir kac gün sonra hemen tarla sulamaya gittik 540 kuyruk mili devrinde 12 gazda 8 lik pompadan su cektik Deposu 70 Litre Alıyor 70 X 3.8 =266 Tl İe Doldurdum Daha Once mf 265 İle Bu tarlayı 300 Tl Lik MAZOTLA Suluyordum Eve gücün düşüyordum Erkunt 266 Lira Yaktı depo bitti sulamada bitti hava yapacak sandım ama eve kadar mazot ibresi kırmızıda geldik bizim yakıt cok hoşumuza gitti umarım dier işlerdede pişman etmez bizi 3 piston oldugu icin pek yanaşmammıştım ama nasipte bu varmış aldık Allahım Herkesin Gönlüne Göre Versin İnşallah... 70 lüx kullanan arkadaşlar sizlerde memnunmusunuz traktörden...

Resimler ve ekler

• 1.jpg
    1.jpg
    899.5 KB · Görüntüleme: 344
  • 2.jpg
    2.jpg
    924.4 KB · Görüntüleme: 899
  • 3.jpg
    3.jpg
    828.1 KB · Görüntüleme: 287
  • 4.jpg
    4.jpg
    801.8 KB · Görüntüleme: 309
Maşallah hayırlı uğurlu olsun :)

hayrl olsun kardesım yen makinan kac sılndrdı bunlar hep karstırom 3 muydu
Ewallah saolun evet 3 piston bu makina
Hayırlı olsun kardeşim güle güle kullan.

Hayırlı uğurlu olsun, menun kalmana sevindim. 265e bi taş atsan da biz alıştık artık :D
nail abi kral herzaman kraldır lafımız yok bizimkisi ufak bi eleştiri sadece :)

Hayırlı olsun. Güle güle kullanın...
saol teşşekkurler
Hayırlı olsun bendede 2012 modeli var bidefa vites çatalı kırıldı başka sorun yaşatmadı çok şukur inşallah sizede bi sorun yaşatmaz
inşallah bizde sorun yaşamayız
saolun

Hayırlı ugurlu olsun
saolun
hayirli olsun.iyi günlerde kullanırsınız ins... yanlız bu
nların deposu 110 ltre almıyor mu ya
2011 olanlar 70 litre alıyor bizimkiside 2011 2011 den sonra cıkanlar 110 litre alıyormuş