Power-Serisi Hakkında Kullanıcı Yorumu

02.12.2012
13,461
3,245
Bayburt

Zetor power serisi encok konyada satıldı son 1 yıldır..

Yavaş yavaş kullanıcı yorumları ortaya çıkıyor..

bugün sifir ayarinda 90 lik 90 saatte motorunu verp Power-100 u fuarda begenip alan hem ciftci hem usta olan.. Ahmet ustayla epey dertlestik..

6-16 pulluk takiyorum.. çok memnunum dedi..

özellikle vites sayisinca kuyruk milinden çok memnun.. saatte 14-15 lira yakıyo dedi.. kabaca 4-5 litre/saat.. anlattiklarinin çoğu inanmamis:)

bakalım foto-video atacak paylaşacağız..

meraklısına telefonunu verebilirim:)

murat bende şaşırdım.. o yüzden video istedim.. bicerim de var sezon başladı yogunuz ama atacam dedi..

hatta benden sonra bu civarda 3-4 zetor daha satıldı tavsiyeyle dedi..

sifir yerli 90 lik vardı dediği motor 5-13 cekiyormus

Zetor Power 7 km hızla cekebiliyormus.. iddaya girdik 120 lik baska bi motor 6-16 yi duzgun cekemedi dedi..

Umut abi, Zetor'un Trakya satışları ne durumda bilgin var mı? Yeni serilerden kullanan tanıdığın var mı?
Biz de artık Zetor'un güncel versiyonlarını Trakya toprağında deneyip kullanan çiftçilerden görüş alalım.
Çağın gerisinde yaşıyormuş hissine kapıldım bu paylaşımda.

Zetor.. Çorlu fuarına katilacak.. ama yeni kasalardan tanıdığım binici yok..

bu Konya daki arkadaş aynı zamanda usta.. fuarda görüp karar vermiş.. daha öncede duymuş ama uzaktan uzağa..

kuyruk milini ve sulamadaki performansını çok çok beğenmiş.. artık vites sayisinca farklı devirdenmi.. motor gücüyle kuyruk mili gücünün çok yakın olmasından mi.. çok az yaktı dedi.. hatta çoğuna inandiramamis..

en iyisi Çorlu fuarına katil gozunle gör Ismail:)

forum dan osman afyon dan 6441 aldı geçen guz.. çok memnun sadece kabinsizlik sorun oldu kisin..

---

düz proximaya çok bindik.. ama power serisine hiç binmedim.. gerçi ana yapı aynı sayılır ama sonuçta sanziman komple farklı.. ben de merak ediyordum.. binicisi ne dediyse paylaştım..

videolar gelsin daha net anlaşılır zaten..