John Deere 1450 cws Buğday Hasadı 2016 Lüleburgaz

Merhaba arkadaslar.Geçtiğimiz günlerde hasat yoğunluğunun olduğu esnalarda yapılan çekimleri sizlerle paylaşıyorum.Biçilen buğdayları ilk aşamada garaja indirmiştik ardından borsanın tmo adına alım yapmasıyla mahsulun son kısımlarını tarladan biçip,geri kaln garajlardaki buğdaylarıda yukleyip borsaya götürdük.nakliye kısmıda yer aldığı için hasattan daha fazla bu işlerle uğraştık diyebilirm.şimdi sizlerle paylaşıyorum herkeze keyifli forumlar

[video=youtube;h5Rdvbm4RdY]https://www.youtube.com/watch?v=h5Rdvbm4RdY[/video]

Kolay gelsin İskender abi bereketli olsun.1450'nin maşallahı var...
Sağolasın abicim teşekkürler
Güzel paylaşım İskender. Bereketli olsun. Artık bir tane çift dingil al. JD' ye taliga gibi kalmış römork arkasında....:D
Sağolasın erkan.garajın alçak kısmını doldurduğumuz için küçük arabaları taktık o gun:) jd için planlarım var en son aşamada artık :)
bereketl olsun verimler nasıl
Eyvallah sağ olasın.genel olarak 500kg civarında biçim yaptık bereket versin.
Sağolasın islam
Bereketli olsun kolay gelsin
Sağol Mustafa tesekkurler
Güzel fotolar, bereketli olsun..
Tesekkurler ismail
Bereketli olsun 2. Fotoğraf çok güzel çıkmış...
Sağol Ahmet elimden geldiğince iyi pozlar yakalamaya çalıştım.hasat esnasında çekim yapmak daha zor oluyor.
Kolay gelsin bereketli olsun.. Erkan'ın dediğinde Jd iyi bir römorku hakediyor :)
Sağolasın teşekkürler :) onu garajın alçak yerinde tam kalkması için takmıştık ama jd ye yine de bi 12 lik lazım tınazlar case lere yetiyor :)
Kolay gelsin adaşım.bereketli olsun.
Sağolasın adaşım :)
Kolay gelsin, bereketli olsun. JD biçerdöver hep hayran kaldığım bir tasarım olmuştur, hasatı kısmet olmadı bir türlü.
Sağolasın abi.jd kendine sınıfına göre güzel makina.kullanımı rahat goruş açıları gayet iyi konfor sağlıyor.en sevdiğim yanı teferruatsız olması sadece ve basit bi yapısı var
Kolay gelsin İskender.
Sağoalsın abi teşekkürler.

Kolay gelsin iskender abi:)
Biçerin arka lastiklerinin öndeki lastiklerin deseninden ters takmişsiniz nedeni nedir? arkasını holpatmazmı biçerin:)
bide videoda tabla çok tolpuyo ekin kuvvetliliğinden, dolabı az arkaya çekip azda devir verseniz daha iyi olmaz mı:)

Kolay gelsin iskender abi:)
Biçerin arka lastiklerinin öndeki lastiklerin deseninden ters takmişsiniz nedeni nedir? arkasını holpatmazmı biçerin:)
bide videoda tabla çok tolpuyo ekin kuvvetliliğinden, dolabı az arkaya çekip azda devir verseniz daha iyi olmaz mı:)

Sağol gorkem,arka lastikler orjinalde oyle geldi sebebide donuş esnasında lastik dişlerinin gobeklerinin yenmemesi için diye biliyorum.experia larda kılçıklı olduğu için tabla önünde dayama yapıyo buğdayda kuvetliydi.dolaptan kastın pervane sanırım.pervaneyi geri cektiğinde onundeki biçilmiş obekten deste alıp karşıya atıyor sonra buğdayın üzerindeki destede dahılıyor pervaneye dağılıyor kardeşim.o yuzden en temizi bu :)

• Beğen
Tepkiler: GörkemÇetin