NH'ciler baksın

Arkadaşlar bu tavsiye edilen satış fiyatı varya bence o fiyatın en az 10-15 bin tl altına fiyata alınabilir. siz ne düşünüyorsunuz. bir de yakınlarda yeni traktör alan varsa bu tavsiye edilen satış fiyatı(liste fiyati)ndan ne kadar aşağıya aldınız açıklarsanız yeni alacak arkadaşlar da pazarlık yaparken biraz daha fiyatı düşürebilir belki. şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim :)

• Beğen
Tepkiler: yasindemiralay
Mart ayında 2016 model tt55 4wd aldım liste fiyatı 67000 tl idi ben 59000 liraya aldım takasda traktör verdim benim traktörü 25000 liraya tuttular o zamanlar üç beş galeri dolaşdım benim traktöre en yüksek 21000 tl verdiler bu hesaba bakarsak ben liste fiyatından 12000 tl aşagı almışım sıkı bir pazarlık yapın kolay gelsin :)

Şubat ayında amcaoğlu sıfır Erkunt kıymet 90E platformlu traktörü 73 bin civarında bir fiyata aldı. Liste fiyatı şu an 93 bin civarında. Bayiden daha önce alışveriş yapmışlardı. Tabi bu onların bahsettiği muhabbet. Başkasının yalancısıyım kısaca.

İnternet sitesinde fiyatları şişirip yazıyorlar, kim ne tutturabilirse diye herhalde..

Zetor suan yerlilerden yer yer uygun.. yada nerdeyse aynı fiyat.. ama avro artiyo bi zaman sonra artar biraz..

80 lik ful majoru takassiz 90 a alirsin mesela.. 80 lik emsal yerlilere kimi 95 diyo kimi 115 bin.. 117 ve üstünde liste fiyati olan yerliler bile var..

---

yalniz bu sanal indirimden alanda satan da memnun gibi.. mesela majora 100 diyip 90 a dussek geldiği hafta satılmıştı.. 95 diyip 90 düştük.. adam motoru beğendiği halde indirimi beğenmedi 10-15 tl birden düşen yerli bi marka tercih etti.. hayrını gorsun:)

Bimzim komşu köyde birinde 2 tane 7056 vardı.Birini 5445 ile takas edecekti bayi hacı üste 90 ver dedi oda oğluna söyle üste 60 veririm oğlu baba ben nasıl söylerim o fiyatı dedi. Pazarlığa oturdular aşağı yukarı derken üste 61 verdi onuda hatır gönüle yoksa vermezdi. Sıkı paymarlık yapılırsa avantajlı olur. Arkadaş kışın claas 410 aldı 265s vardı onu vermeden alacam diye konuştu anlaştı sonrada traktörüde veriyom deyince satıcı fiyat kırmak zorunda kaldı. Biz babamla satış servisten beraber aldık babam ana bayiyle fazla pazarlık yapmadı servis niye öyle dedin daha aşağıda alırdın dedi.