Acil yardiminiz lazim beyler

herkeze mehrabalar oncelikle citfcilige yeni baslayacam ins.babadan kalma bin150 dgar arazi var heves ettim yapacam dedim kararliyim lakin oncelikle nf td110 alacaktik en son aldigim.fiyat 105 bin sonra babamin aklina girmisler ve bu gun jd5105m hayirli olsun demi benimde sizlere sormak istedim ne kadr mantikli bi hareke olmustur alinirmi veya new hollad alsak dahami mantikli ( ziraat kredisiyle alinacak)

o kadar arazin varsa birkaç traktöre ihtiyacın olacak. nh ve jd iyi seçimler. markaya takılma o kadar araziyi nasıl işleyeceğine kafa yor. ne ekeceksin, adam nereden bulacaksın, hangi ekipmanı alacaksın, ürünü nerede depolayacaksın nasıl satacaksın onu düşün. Nh ya da Jd aşağı yukarı aynı işi yapar önemli olan diğer konular.

Bahsettiğiniz markaların ikisi de iyi markalar, işinizi görecektir. Bunların alternatifi nedir diye soracaksanız herkes beğendiği bir marka ve modeli yazacak, övecektir. Yani yoktan yere kafamız daha çok karışacak. Bence doğru bildiğiniz yolda yürüyün ve ekipman, tohum ve diğer giderlere de odaklanın. Şimdiden hayırlı olsun.

• Beğen
Tepkiler: DuSTeRo