erkunt 80 - 7 li çizel

Çok iyi çalışma ve traktörün performansını beğendim Şenol abi. Traktörün tekrar hayırlı olsun, uzun yıllar rahatını edersin İnşallah..
erkuntun performansını bizde beğendik ismail fazlasıyla yeterli çok şükür. sağolasın inşallah işimizi görür bu da .
Eline sağlık Şenol abi arka jantlara ne oldu John deere jantı değil mi kendin mi değiştirdin ölçülerin dışına çıkma transmisyon sıkıntı çıkartabilir.
sağolasın ercan. arka jantları galerideyken orjinali genişti 18,4-15/30 du. biz dar olursa alırız dedik bunları taktılar. ölçüleri orjinal katolog ölçüsü. önler 12,4-11/24 arkalar 13,6-12/36 oldu.
sağolasın eyvallah
Şenol abi, bir de yazmayı unuttum. 1500 devire göre tıkanma yok gibi. Çalışma sırasında hangi vitesi kullandınız? Traktörün ilerleme hızı ve sesinden II-4, II-3 gibi geldi bana.
İtalyancılıktan vazgeçersek biz de potansiyel Erkuntçuyuz.
ewet ismail gayet rahat gidiyor 1500 devirde. video da ki vitesi takviye 3 . bi sonra ki tarlada seri 1 ile denedim yine gidiyor. bu erkunt 16 ileri 8 geri olanından. erkunt güzel . daha yenisini bulursanız daha iyi olur ama tümosanlardaki gibi ön tekerleklerde kilitleme yok sanırım. patinaj yaparken önlerayırıyor gibi geldi tem deneyemedim.
Kolay gelsin Aga, Maşallah köklemişsin çizeli, bana da lazım bu çizelden az uğraşsam imal ederim gibi geliyor.
sağol nail abi. yaparsın tabi abi ama tam düzgün kaynatması mesele. şase biraz açık kalırsa bacaklar biraz açık olursa traktörü çok tutar hiç uygun olmaz.

Hayırlı olsun Şenol , traktör degisimi sonrası cizel ile baslaman yerinde olmuş
sağol ufuk abi. hem yerlere çizel çekilmemişti hem de traktörü denedik iyi oldu.