2012 Case jx 70 alınır mı?

23.06.2015
1,341
2,519
Adana

S.A. Arkadaşlar,
Daha önce de hızlı paylaşım dan sordum bu makine yi ancak ya bilene denk gelmedi ya da sizler müsait olmadınız...
Defalarca hata yapan birisi olarak, tekrar bir hata yapmamak için sizlerin bilgisi ve görüşürüz benim için çok önemli...
Bilgisini paylaşandan Allah razı olsun...

Benim emin olmak istediğim iki konu var. Orta sertlikte ki toprak ta;
-Bu makine 7 li patlatma çeker mi?
-4 lü 10 ya da 11 pulluğu çeker mi?

https://www.sahibinden.com/ilan/is-...n-jx70-4wd-2012-model-tenteli-318363253/detay

Case yerine ikinci el same tiger 70 ya da deutz fahr 70 tavsiye ederim. 7 li patlatmayi çeker. Biz erkunt aldık ama 70 lik same veya deutz u da düşünüyordum . Hayırlısı olsun.

Kardeşim teşekkür ederim.
Same yada deutz a karşı değilim.Traktör araştırırken rastladığım bir ilan bu.Eğer işimi görür bir traktör olduğuna karar verirsem şu an kullandığım MF 240a takas teklif etmeyi düşünüyorum...

Çok büyük ihtimalle 7'li Çizel ve 4'lü 10 veya 11 numara pulluğu çeker.

Traktörün genel görünümü fena değil. Ön ağırlıkları eksik sanki, bir kere sorun derim. Orijinal çalışma saati ise eğer yazan. Normal sayılabilir. Kafamız yatıyorsa bir araştırın derim.

Kardeşim sağolasın...
Olumlu yada olumsuz traktör hakkında bunları duymak istiyorum. Birde ekipman ı takıp tarla da deneyebilirsem çok iyi olur...

Kardeşim teşekkür ederim.
Same yada deutz a karşı değilim.Traktör araştırırken rastladığım bir ilan bu.Eğer işimi görür bir traktör olduğuna karar verirsem şu an kullandığım MF 240a takas teklif etmeyi düşünüyorum...

daha da açıkçası bu yeni td serileri veya case lerden memnun olanlarda olabilir ama bi çoğu kullananlar pek memnun değil. ama söylediğim traktörleri sitedeki arkadaşlara sormuştum hem sağlam hem az yakar hem de çekişli dediler.

• Beğen
Tepkiler: cemilAltan
7 li patlatma ve 4 lü 10 pullugu çeker fakat aynı fiyatlara belki daha ucuzda olabilir 80 likler var 70 lik ile aynı motor pompa falan farklı sanırım yada ayarı yakıt olarak aralarında bişey yok ikiside 3 silindir ben 80 i tavsiye ederim bende 80 ligi de var td65d de var.

• Beğen
Tepkiler: cemilAltan

7 li patlatma ve 4 lü 10 pullugu çeker fakat aynı fiyatlara belki daha ucuzda olabilir 80 likler var 70 lik ile aynı motor pompa falan farklı sanırım yada ayarı yakıt olarak aralarında bişey yok ikiside 3 silindir ben 80 i tavsiye ederim bende 80 ligi de var td65d de var.

Kardeşim massallah,teşekkür ederim aynı zamanda...
Takas yollu bir arayış benimkisi...
Bu Traktör ü gördüm, olabilir mi? Falan diyorum.
Tabi bunun için de en uygun u sizlere danışmak...
Denk gelirse td 65 de seçenek olabilir...

Şu ana kadar anladığım bu makine için pazarlığa oturulabilir...
Hayırlısı olsun...

S.A. Arkadaşlar,
Daha önce de hızlı paylaşım dan sordum bu makine yi ancak ya bilene denk gelmedi ya da sizler müsait olmadınız...
Defalarca hata yapan birisi olarak, tekrar bir hata yapmamak için sizlerin bilgisi ve görüşürüz benim için çok önemli...
Bilgisini paylaşandan Allah razı olsun...

Benim emin olmak istediğim iki konu var. Orta sertlikte ki toprak ta;
-Bu makine 7 li patlatma çeker mi?
-4 lü 10 ya da 11 pulluğu çeker mi?

https://www.sahibinden.com/ilan/is-...n-jx70-4wd-2012-model-tenteli-318363253/detay

ilandakı traktör temiz gorunuyor yılllık 300 saat calısma saatı olarak hesap ettıgınde orjınal saatınde gıbı.kararınız caseden yana ıse butcenızı bıraz artırıp jx65c ye bakmanızı onerırım c serılerı 4 pıston oldugu ıcın pullukta ve patlatmada daha rahat kullanırsın ayrıca c serılerı serı oldugu ıcın yolda daha hızlı gıder yakıttada baktıgın tarktörden daha az yakar bır 65 c kullanıcısı olarak bunları soyleyebılırım

ilandakı traktör temiz gorunuyor yılllık 300 saat calısma saatı olarak hesap ettıgınde orjınal saatınde gıbı.kararınız caseden yana ıse butcenızı bıraz artırıp jx65c ye bakmanızı onerırım c serılerı 4 pıston oldugu ıcın pullukta ve patlatmada daha rahat kullanırsın ayrıca c serılerı serı oldugu ıcın yolda daha hızlı gıder yakıttada baktıgın tarktörden daha az yakar bır 65 c kullanıcısı olarak bunları soyleyebılırım

Allah razı olsun kardeşim,
65 c ler benimde çok beğendiğim makine. Ama bu iş biraz da bütçe mesele si...Hayırlı sı olsun,
Teşekkür ederim...

nıyet ettıkden sonra allah ısını rast getırır abı ınsallah butcenıze uygun bır traktor denk gelır senıde c aılesınde gormek ısterız

Kardeşim samimiyetin için çok teşekkür ederim...
İnan bende elimden geleni yapmaya çalışıyorum. Ama yerine göre çiftçi lik dediğimiz iş sadece toprakla, iklim ile mücadele değil.Ailenizle, eşinizle, çocuklarınızla beraber ve karşı karşıya yapılan bir mücadele...
İnşallah sonuç aldıkça mücadele devam edecek...
Rabbim çalışan dan ve inanandan eksik etmesin...

• Beğen
Tepkiler: aaysberkk