erkunt klima sorunu

Bende silajlik misir bictim gecen sene o zaman bitmiş gaz kaçak varmi dedim yok nere gitti bu gaz :)

Bizim traktorde daha 6 aylikken klima bozuldu gaz kacırdı.Bu senede sene basından beri 3 defa klimacıya gitti simdilik iyi calısıyor.Birde klimacıların cogu otoeletrikciden klimacı olmuslar bildikleri tek sey gaz basıp yollamak onlarında bu tip sorunların çözülmemesinde payı var.

Erkunt traktorunuz varsa ve tozlu isler yapıyorsanız klimayı kullanmayı unutun bizim kudret 100 ile her sene harmanda 1 ay balya yapıyorum 15 gun klima calismıyor.Aldıgimizdan beri klima duzen tutmadi kendi servisinden cok klima servisine gitti traktör.

Bizim traktorde daha 6 aylikken klima bozuldu gaz kacırdı.Bu senede sene basından beri 3 defa klimacıya gitti simdilik iyi calısıyor.Birde klimacıların cogu otoeletrikciden klimacı olmuslar bildikleri tek sey gaz basıp yollamak onlarında bu tip sorunların çözülmemesinde payı var.
Seninki iyi 6 ay dayanmis silaj sezonunda aldik traktoru 1 ay içinde gitti yukarda fan çalismiyo dedim elektirikciye gosterdim elektirik var bunda dedi geldiler klimada gaz yok bundanbonx3ki traktörümu 6 yil kullandim bi kez olsun gaz bastirmadim sorunda yasamadim kabinler çok dandik ifrit oluyorum

Seninki iyi 6 ay dayanmis silaj sezonunda aldik traktoru 1 ay içinde gitti yukarda fan çalismiyo dedim elektirikciye gosterdim elektirik var bunda dedi geldiler klimada gaz yok bundanbonx3ki traktörümu 6 yil kullandim bi kez olsun gaz bastirmadim sorunda yasamadim kabinler çok dandik ifrit oluyorum

Biz kısin aldık kullanmadık ondan 6 ay dayandı aynı sizinki gibi olsa belki hemen bozulurdu:) Bizim bicerde 4-5 senede bir ancak gaz bastırırız.Ama erkuntta her sene gaz bitiyor.

bizim erkuntta da delphi var soğutmasına diyecek yok bir ara bozulur gibi oldu az soğuttu fanın rölesini değiştirdim eski soğutmasına kavuştu bu arızayıda iç döşemeyi sökerek hallettim bakalım bir dahakine ne olacak :) en yakın klima servisi eruzurum da 180 km mesafe o yüzden kendim ustası oldum bu klima işinin elektrikçiye gittim klima kontrol panelinin arkasındaki röleleri kontrol etti elinde pis eldiven tavanı hep yağ etti bende o tarz işlere biraz titizimdir dedim ben ona yaptırmam motoru söktüm kendim yaptım :)

• Beğen
Tepkiler: Ercan AYKUŞ