Deutz fahr 3045 e satın aldım

Değerli dostlar, foruma yeni katıldım, dün 3045E satın aldım amacım altı ot biçme ve ilaç atma , tabiki diğer hafif işler ustam ikinci el mf 240 yerine bunu önerdi, daha önce deutz kullanmadım, hevesle 36 bin TL saydim ama buradaki yorumlar beni tedirgin etti.

Bende çoktandır bahçe traktörlerini araştırıyorum fakat kafamda bir soru işareti var bir türlü kilidini kıramadım. Alacagimiz bahçe traktörü elektro hidrolik debriyajlımi olmalı yoksa kuru ve mekanik sanzimanmi olmalı? Zira bircok kişi elektro hidrolik debriyajlı makinelerin, diğer makine ekipmanlarının kullanilmasiyla yaglarinin sanzimana zarar verip bozduğunu söylüyor.

hayirli olsun gule gule kullanirsiniz insallah.
Bu traktorle ilgili epey konu var forumda ama almadan once okusaydiniz daha iyiydi bu saatten sonra okumayin bence. Fiyat konusunu bi arastirin ama gerekirse baska bir bayiye gidip alacakmis gibi bi fiyat sorun [MENTION=69588]cenap[/MENTION] bahsettiginiz durumun debriyaj secenegi ile pek alakasi yok.
bu durum transmisyon yaginin inceligi kalinligi ile alakali ornegin 15 numara yag kullanan bir traktore kullanilan makinanin pistonunun icerisinden 30 numara yag gelirse ve bu durum cok tekrarlanirsa elbette ki yaginiz bozulacaktir.

• Beğen
Tepkiler: ziyaretci96