7 sonuçtan 1 ile 7 arası gösteriliyor

Adı geçen
    0 Mesaj
    Etiketlenme
    0 Konu

Arkadaşlar bir konuda yardım

Merhaba arkadaşlar köyde bir ev yapımına başladık 760 metre kare yerde 100 metre kare şeklinde arka tarafı ahır yapayım dedim kendimce süt hayvancılığı için ev için proje çizdirdik herşey tamam fakat ben ahırı sonradan istedim bu durumda hiç bir yerden izin almadan resimde görüldüğü gibi l şeklinde yarı açık sistem düşünüyorum sizce sıkıntı olurmu yapabilirmiyim şimdiden teşekkürler.
    Önizleme Önizleme Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  20160728_085732 [37076].jpg‎
Görüntüleme: 119
Büyüklüğü:  5.30 MB (Megabyte)  

crazy_boy teşekkür etti.

Adı geçen
    1 Mesaj
    Etiketlenme
    0 Konu

Cevap: Arkadaşlar bir konuda yardım

Resmiyete dökersen ileride verilecek destek ve hibelerden daha kolay faydalanırsın..

Adı geçen
    0 Mesaj
    Etiketlenme
    0 Konu

Alıntı uğur22 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Resmiyete dökersen ileride verilecek destek ve hibelerden daha kolay faydalanırsın..
    devir aldığım bir işletme numaram var sanırım bununla desteklemeden faydalanabileceğim fakat benim sorduğum ev yaptığım arsama sonradan yani projesi ve izni olmadan sınır bölümüne kolduvarı yapılırken daha yüksek bir duvar örüp ve ona montalı çatı tarzı birşey yapıp gezinebilecekleri ve yağöurdan korunaklı olan bir yapı yapmış olacağım bunu yapmamı engelleyen bir durum yada yapsamda sonradan yıkmamı isteyici bir durum olabilirmi?

Adı geçen
    2 Mesaj
    Etiketlenme
    0 Konu

Alıntı mydonose2 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    devir aldığım bir işletme numaram var sanırım bununla desteklemeden faydalanabileceğim fakat benim sorduğum ev yaptığım arsama sonradan yani projesi ve izni olmadan sınır bölümüne kolduvarı yapılırken daha yüksek bir duvar örüp ve ona montalı çatı tarzı birşey yapıp gezinebilecekleri ve yağöurdan korunaklı olan bir yapı yapmış olacağım bunu yapmamı engelleyen bir durum yada yapsamda sonradan yıkmamı isteyici bir durum olabilirmi?
    evet bazı durumları göz önünde bulundurmakta fayda var. mesela sana kızgın , dargın veya çekemeyen birileri seni şikayet edebilir ki bu trakya da çok meşhurdur.

Adı geçen
    0 Mesaj
    Etiketlenme
    0 Konu

Alıntı FEHİM Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet bazı durumları göz önünde bulundurmakta fayda var. mesela sana kızgın , dargın veya çekemeyen birileri seni şikayet edebilir ki bu trakya da çok meşhurdur.
    Bana kizan olsada koyde suanda belde olarak hayvan bakiyorlar bundan sonra disarda bakilsin dediler fakat hala koy icinde bakanlar var sikayet olursa tum koyu bosalttin denirde sonuc olarak bi yaptirimlari olabilirmi

Adı geçen
    1 Mesaj
    Etiketlenme
    0 Konu

Biz sınıra sıfır garaj yapıyorduk şikayet sebebiyle durduruldu . Hatta preje istendi. Proje yapmasak 7000 tl ceza kesilecekti. Proje cizdirerek yaptırdık. Kanunen sınırın yol ise 5m, yol değil sınırın normal arsa ise 3m pay bırakmak zorundasın. Hatta yapicak olduğun yapı yüksekse daha fazla pay bırakmak zorundasın. Şikayet olursa yaptirirlar. Şikayet olmazsa apartman yap sorun olmaz.

babasultan40 teşekkür etti.

Adı geçen
    2 Mesaj
    Etiketlenme
    0 Konu

Alıntı mydonose2 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bana kizan olsada koyde suanda belde olarak hayvan bakiyorlar bundan sonra disarda bakilsin dediler fakat hala koy icinde bakanlar var sikayet olursa tum koyu bosalttin denirde sonuc olarak bi yaptirimlari olabilirmi
    evet yaptırımları olur. ancak şu an itibariyle ortalıkta hakim ve savcı gözükmüyor da kaymakamlığa bildirilirsen önleme yapılır.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Arama Motoru Etiketleri

traktör, tarım, çiftçilik, tarım makineleri, tarım aletleri SEO Blog