★HARMAN 2016★ !! Buğday Arpa hasadı!! New Holland TC5070

Selam Trakkulup
Uzun zamandır köydeki işlerden dolayı foruma giremiyordum artık buralardayım eyy trakkulup halkı:)

Bu videoda gopro ve telefonla harmanda çektiğim görüntüleri klip haline getirdim
Videoya you tube dan yeterli beğeni gelirse uzun versiyonuda hazır, you tube 'a yükledim yayınlanması için 'yayınla' butonuna tıklamak kaldı birtek;)
bu arada videonun arasında spoiler da var john deere li kuhn lu muhn lu onun videosuda hazır:cool:

videoyu paylaşın , paylaştırın
beğenin, beğendirttirin
kanalımı takip edin, takip ettirin
bende daha fazla video paylaşayım

video:1080p 60fps
[video=youtube;hURZO0W8PfA]https://www.youtube.com/watch?v=hURZO0W8PfA[/video]

Eskişehir mahmudiye şerefiye köyü
-new holland tc5070
-deutz fahr agrofarm 430 (şöför eksikliğinden garajda ,çift kırmızı arabayla buğday arpa çektiğim zaman, zaman kaybetmemek açışından diğer kırmızıya taktım ayrı ayrı helezonlardan boşalttım)
-deutz fahr agrofarm 420(eve buğday arpa getime görevi)
-türk fiat 70 56(tarlada römörk çekme)

römorklar;
-kayıhan dmax 15 ton
-zirai donatım 8 ton+yazar 6 ton

Karışık fotoğraflar
DSC_0460.JPGDSC_0479.JPGIMG_3907.JPGIMG_3967.JPGIMG_4064.JPGIMG_4073.JPGIMG_4147.JPGIMG_4175.JPG

umarım videoyu beğenmişsinizdir
İYİ SEYİRLER...

Bende işler normale döndü.

Çok güzel video olmuş Görkem teşekkürler tekrar. Biz de ara kere köyde piyasaya biçim yapan bir TC56'ya biçim yaptırırız. O günler geldi aklıma. Çiftçilikte harmanın tadı başkadır o günleri çok iyi temsil eden bir video olmuş, görüntü kaliteside çok iyi.

Guzel goruntuler
Bende telefondan baktim sorun yok
Emegine saglik
Teşekkürler:)
Bereketli olsun Görkem Verimler İyidir inşallah...
Teşekkürler, verimler şükür bu yıl iyiydi taşıya taşıya bıktım diyebilirim:)
Güzel organize edilmiş bi video ve fotograf gösterisi kolay gelsin
Teşekkür ederim Fatih abi :)
Bende işler normale döndü.

Çok güzel video olmuş Görkem teşekkürler tekrar. Biz de ara kere köyde piyasaya biçim yapan bir TC56'ya biçim yaptırırız. O günler geldi aklıma. Çiftçilikte harmanın tadı başkadır o günleri çok iyi temsil eden bir video olmuş, görüntü kaliteside çok iyi.
Heralde programdan kaynaklanan problemdi:)
Teşekkür ederim İsmail Abi , ben şimdiden özledim harmanı:D
Güzel görüntüler Görkem eline sağlık,bereketli olsun.Uzun olan video da yayınlada onuda izleyek bu çabuk bitti.
Teşekkürler, hele dur abi piyasayı canlı tutalım biraz:)

prodiksiyon başarılı :)bereketli olsun.sahne atlayışları,kesit stilleri projeckt olrak guzel görsellikler.bence bu alanda kendini daha da geliştir.bir Barıs Bozyakalı,Buğra Akpınar gibi belirli bir segmentte yer edinebilirsin.

Teşekkürler :)
prodiksiyon başarılı :)bereketli olsun.sahne atlayışları,kesit stilleri projeckt olrak guzel görsellikler.bence bu alanda kendini daha da geliştir.bir Barıs Bozyakalı,Buğra Akpınar gibi belirli bir segmentte yer edinebilirsin.
Teşekkürler, beğenmenize sevindim:) geliştirmeye çalışıyorum farklı şeyler deniyorum :)
bahsettiğiniz isimler araba üzerine, alanları çok geniş benimki sadece tarım üzerine ne kadar büyünebilir bilemiyorum :)

Teşekkürler :)

Teşekkürler, beğenmenize sevindim:) geliştirmeye çalışıyorum farklı şeyler deniyorum :)
bahsettiğiniz isimler araba üzerine, alanları çok geniş benimki sadece tarım üzerine ne kadar büyünebilir bilemiyorum :)

Tarımın dışında da olabilir.onemli olan kendini geliştirmen.bunun içinde belirli bir yeteneğin var.bence araç segmentinden de bi proje ile karşılaşırsan mutlaka değerlendir.sosyal yaşamda adını daha çabuk belirtebilecek segmentler.biz Trakkulup te tarımsal olarak bunun farkındayız,neden başka insanlarda başka segmentlerle farkında olmasın ;)Bunlardan daha ileride kazanç bile elde edebilirsin.ben sana bir fikir sunuyorum sadece :)

Tarımın dışında da olabilir.onemli olan kendini geliştirmen.bunun içinde belirli bir yeteneğin var.bence araç segmentinden de bi proje ile karşılaşırsan mutlaka değerlendir.sosyal yaşamda adını daha çabuk belirtebilecek segmentler.biz Trakkulup te tarımsal olarak bunun farkındayız,neden başka insanlarda başka segmentlerle farkında olmasın ;)Bunlardan daha ileride kazanç bile elde edebilirsin.ben sana bir fikir sunuyorum sadece :)

Teşekkür ederim abi önerin için:D
tabiki fırsatları değerlendirebilirim:)
harmandan önce ablamın pro fotoğraf makinesini denedim ve hoşuma gitti 1 aydır araştırma içindeyim önümüzdeki hafta bende makina alma niyetindeyim:)
Abi daha çok hatıra peşindeyim 10 yıl sonra mesela vay be neler çekmişim yada ne kadar kötü video yapmışım demek ikisinide demek eminim beni mutlu eder:D

Yine kaliteli bir prodüksiyon ortaya çıkmış. Paylaşım için teşekkürler Görkem. Benimde harman dan çekimler var. Ama daha geçen seneden çok kalan var. Hangi ara editleyip hepsini paylaşacağım vallah bilemiyorum. Biriktikçe birikiyor...:D

Calismalar ve organizasyon gayet basarili emek veren her insan teşekkürü ve begeniyi hakediyor. Eline saglik.
Teşekkürler Ufuk abi desteğiniz için :)
bu gidişle buraları(forumu) bırakacam yalnız...
Yine kaliteli bir prodüksiyon ortaya çıkmış. Paylaşım için teşekkürler Görkem. Benimde harman dan çekimler var. Ama daha geçen seneden çok kalan var. Hangi ara editleyip hepsini paylaşacağım vallah bilemiyorum. Biriktikçe birikiyor...:D
teşekkürler Erkan Abi:),
aboww geçen yıldan kalanlar mı allah kolaylık versin biriktirmeden aradan çıkartmaya çalışıyorum bende:D