New Holland Td65 d hakkında görüşler

Herkese merhaba forumda yeniyim td65d kullananlar görüş ve yorumlarını aktarabilir mi ? ekipman olarak hangi ekipmanları kullanıyorsunuz ?(pulluk,kazayağı vs..) Son olarak td 65d ve td65 d plus arasında çok büyük farklılıklar var mıdır?

Td 65 mi? Tam bir intihar kesinlikle almayın o td 65 ler onların elinde kalsin İnsanla resmen dalga geçiyorlar. Burda kim aldıysa ilk başta levye kolu güzelce bir arıza veriyor ki bu artık td 65 in kroniklesen bir durumu olmuş. Kendim kullandığım için ısrarla almayın diyorum. Tt65 yada td 75 alın.

yorumunuz için teşekkür ederim iki traktör arasında kaldım td 75 s yada td65 d td 75 d gelince 4 silindir olmasından dolayı ve işlediğimiz yerlerin arası çok uzak oldugundan dolayı çok yakar diye hiç düşünmedim

Sifir mi aliyorsun eger oyleyse tt4.65 olabilr ben de td65 kullaniyorum 2015 model benimkide levyeden arza verdi ama ilk geldiginde verdi yani fabrika hatasiydi hemen bir hafta sonra yaptilar kullanirken dikkat edeceksin adam durdurmadan ileri geri yapma diye uyariyor ben durdurmadan yapmiyorum 1300 saat oldu suan bi sikintim yok ufak tefek sorunlar her traktorde olur Ben memnunum

Sifir mi aliyorsun eger oyleyse tt4.65 olabilr ben de td65 kullaniyorum 2015 model benimkide levyeden arza verdi ama ilk geldiginde verdi yani fabrika hatasiydi hemen bir hafta sonra yaptilar kullanirken dikkat edeceksin adam durdurmadan ileri geri yapma diye uyariyor ben durdurmadan yapmiyorum 1300 saat oldu suan bi sikintim yok ufak tefek sorunlar her traktorde olur Ben memnunum

abi görüşün için teşekkür ederim bunu belirtmemişim ama 2 el almayı düşünüyorum yakıt,çekiş,yedek parça konusunda nasıl abi bu konudada bilgi verebilir misin ? birde 2. el olarak hangi model en çok kaç saate kadar almamı önerirsin ?

abi görüşün için teşekkür ederim bunu belirtmemişim ama 2 el almayı düşünüyorum yakıt,çekiş,yedek parça konusunda nasıl abi bu konudada bilgi verebilir misin ? birde 2. el olarak hangi model en çok kaç saate kadar almamı önerirsin ?
Herkezin gonlunde bi aslan yatar. Ben yillardir nh ciyim taa fiattan geliyor bu vede baskasina binecegimi dusunmuyorum bu benim fikrim kafani karistirmak istemem. Olan bi gercek var ki yedek parca servis 2.el piyasasinda nh nin eline kimse su dokemez .. Plus serileri 2012 bildigim kadariyla bizim burda 2 tane var suana dek hic ariza vermediler o levye sorunu bu yeni tiplerde var td65 pluslarin 68 mi 69 mu hp olduguda soyleniyor birz yakit fazlaymis abartili degildir bu

bir önceki yorumumda belirttiğim gibi td75 d düşünmüyorum tümosana gelince debriyajdan dolayı çok fazla problem olduğu söyleniyor bundan dolayı tümosana da uzağım yani

Erkunt Nimet 70 Lüks Yada nimet 70 e+ td 65 e taş cıkartır 1 ay once aldık allaha şükür yakıtından cekişinden konforundan kullanımından herşeyiyle 10 numara traktor iciniz rahat bi şekilde alabilirsiniz kesinlikle tavsiye ederim td de kullandıgım icin daha once bana kalırsa erkunt nimet 70 daha kaliteli alp
ler 4.12 li bullugu cok rahat cekiyor agır toprakta bile yakıt süper

Bende 2010 plus kabinli 4*4 vardı 7 8 ay önce sattım dedileri gibi 69hp gücü gerçekten hissettiriyor 4lü 14 Varol kamalı pulluk kullanıyordum topraklarımız sert banamisin deniyordu yakıtı 1300 e kadar düşmedi aldığımız gibi yaktı 1300 saatten sonra düştü hiç bir arıza vermedi sadece levye dışında be kadar durup da taksakta bozuldu sekromecler gitti bu da 65 lerin çoğunda yaşanıyor muş ille ariza açacak değil senin şansına hocam öle erkuntla tumosanla kıyaslanacak bir traktör değil onlarlardan kat kat fazla tavsiye ederim

• Beğen
Tepkiler: tunayd
Şimdi ekipman konusunu gelelim yine çok abartılı şeyler konuşuluyor. Bizim buradada 65 lik makinelere 4-14 yada 3-16 takıyorlar ama çekiyor mu çekiyor. Peki nasıl çekiyor 4-14 12 inç ayarında çekiyor 3-16 da 14 inç ayarında çekiyor. Ama gidip onlara sorsan benim traktörüm 4-14 çekiyor derler. Halbuki bizzat kendim denedim jd 65 e 3-16 taktım az bişey bıçakları yere salinca traktör resmen sana yalvarıyor ne olur kaldır şunu dercesine. Td 65 te yine oyle 3-14 taktım rahat çekiyordu ve biraz salinca oda çekemiyordu. Lütfen makineden büyük ekipman kullanmayın yazıktır hakkı neyse onu kullanın.

Herkese merhaba forumda yeniyim td65d kullananlar görüş ve yorumlarını aktarabilir mi ? ekipman olarak hangi ekipmanları kullanıyorsunuz ?(pulluk,kazayağı vs..) Son olarak td 65d ve td65 d plus arasında çok büyük farklılıklar var mıdır?

Öncelikle Merhaba, Td65D bölgemizde rahatlıkla rastlanabilecek bir traktör. Bizim köyde 1 adet mevcut, amcaoğlunun kayınpederinde de var ormanda çalışıyor.

Traktör hakkındaki görüşlerime gelecek olursak: Fena bir traktör değil, yedek parça ve ustalık konusunda fazla sıkıntı yaşamayacağınız için bakım durumu düzgün bir alet alacaksanız işinizi rahatlıkla görecektir. Traktör konfor olarak hiç fena sayılmaz. Arka hidroliklerin kaldırma kapasitesi 2900kg. Bu gayet iyi ve işe yarar bir değer. Yakıt olarak bir fikrim yok ama turbosuz 2900cc 3 silindirli bir traktör olduğu için hepten fazla yakacağını sanmam.

TD65 piyasası ile TD serisinin diğer traktörleri olan TD75, TD85 hatta TD95'ler arasında çok da büyük uçurumlar yok. Yakıt olarak belki 65 daha makul gelecektir ama performans olarak 4 silindirli 75,85 ve turbolu versiyonları 95'lik olanlar bence daha uygun.

Ekipman olarak ise:
12 numara 3'lü pulluk
13 ayak Tiller
23 yada 25 ayak merdaneli yada merdanesiz aysan
19 ayak mibzer
800 litre ilaç makinesi
7'il çizel

uygun olacaktır.

Öncelikle Merhaba, Td65D bölgemizde rahatlıkla rastlanabilecek bir traktör. Bizim köyde 1 adet mevcut, amcaoğlunun kayınpederinde de var ormanda çalışıyor.

Traktör hakkındaki görüşlerime gelecek olursak: Fena bir traktör değil, yedek parça ve ustalık konusunda fazla sıkıntı yaşamayacağınız için bakım durumu düzgün bir alet alacaksanız işinizi rahatlıkla görecektir. Traktör konfor olarak hiç fena sayılmaz. Arka hidroliklerin kaldırma kapasitesi 2900kg. Bu gayet iyi ve işe yarar bir değer. Yakıt olarak bir fikrim yok ama turbosuz 2900cc 3 silindirli bir traktör olduğu için hepten fazla yakacağını sanmam.

TD65 piyasası ile TD serisinin diğer traktörleri olan TD75, TD85 hatta TD95'ler arasında çok da büyük uçurumlar yok. Yakıt olarak belki 65 daha makul gelecektir ama performans olarak 4 silindirli 75,85 ve turbolu versiyonları 95'lik olanlar bence daha uygun.

Ekipman olarak ise:
12 numara 3'lü pulluk
13 ayak Tiller
23 yada 25 ayak merdaneli yada merdanesiz aysan
19 ayak mibzer
800 litre ilaç makinesi
7'il çizel

uygun olacaktır.

Bilgilendirdiğiniz için çok teşekkür ederim yakıt konusunda bende aynı fikirdeyim 4 silindirli olan motorlar tabi ki performans olarak 65 göre çok çok iyidir ama benim için 65 beygir traktör yeterli bi traktör oldugu için onu tercih ettim.

• Beğen
Tepkiler: İSMAİL TUTAR
Degerli çiftçi arkadaşım ben size td 65 de yı almayin diyorum,bunu diyorsam bir bildigim var demek. Bak ben burda td 65d td75d tt55 jd65 bu traktörleri kullanıyorum. Kullandıkçada kiyaslama yapıyorum ve bu kiyaslamanin en kötüsü td65. Yakittan korkun varsa tt65 al,yok benim güçlü ve her işin üstesinden gelecek bir makinem olsun diyorsan td75d. Şunda belirteyim arazi şartlarında güçlü makine herzaman daha az yakar.