2 sonuçtan 1 ile 2 arası gösteriliyor
 1. #1

  Üyelik Tarihi
  04 Ağustos 2016
  Şehir
  izmir
  Yaş
  33
  Mesajlar
  2
  Adı geçen
  0 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu

  Profesyonel bağ-bahçe traktörleri Antonio Carraro Teknik bilgi  Dünyanın 1 Numaralı Bahçe Traktörü Antonio Carraro - Karadağ A.Ş

  ANTONİO CARRARO GELENEKSEL TRAKTÖR DEĞİLDİR , ASLINDA SADECE BİR TRAKTÖR DEĞİLDİR ...

  NEDEN ANTONİO CARRARO ?

  KOMPAKT İZODİYAMETRİK TRAKTÖR SEGMENTİNDE DÜNYA LİDERİ ...

  Antonio Carraro Bağ-Bahçe ve diğer faaliyetlerinizde kullanmak üzere küçük boyutlarda ön arka aksı birbirine eşit KOMPAKT İZODİYAMETRİK boyutlarda yüksek motor gücüne sahip traktörler tasarlamaktadır.
  Antonio Carraro Traktörleri sahip oldukları ölçüler ve yüksek verimlilik kabiliyeti ile işletmenizin her türlü faaliyetlerinde çözüm ortağı olmaktadır.
  Bu sebeple 80 ana model ve 500 e yakın varyasyonda üretim yapan Antonio Carraro İtalyan Tasarım ve Mühendislik Harikası ürünlerle Bağ Bahçe Traktörlerinde dünya lideri çözümler üretmektedir.

  MÜKEMMEL ÖLÇÜLER
  Antonio Carraro Traktörleri mükemmel ölçülere sahiptir. Geleneksel Bahçe Traktörlerine göre aynı segmentte YÜKSEK TEKNOLOJİSİ sayesinde % 20 – 30 ölçü avantajına sahiptir.
  Antonio Carraro traktörü sahibi olarak Meyve ağaçlarının dikiminde birim alana %20 DAHA FAZLA MEYVE FIDANI dikebilirsiniz. Bu durum, aynı alandan %20 DAHA FAZLA MEYVE ve KAZANÇ elde edeceğiniz anlamına gelmektedir.


  ACTIO ™ - 15 DERECE SALINIMLI ŞASİ
  Antonio Carraro AR-GE mühendisleri tarafından tasarlanmış ACTIO™ - 15 Derece Salınımlı gövde özellikle eğimli arazilerde yüksek tutunma yeteneği sağlar.
  Gerçek DÖRT TEKERLEKTEN ÇEKİŞ sayesinde motorda üretilen güç tekerleklere minimum kayıpla iletilerek yakıt avantajı sağlar.
  Ağır ve engebeli arazi koşullarında Antonio Carraro tarafından tasarlanmış ACTIO ™ - 15 Derece Salınımlı gövde sayesinde yüksek tutuş emniyeti ve üst düzey SÜRÜŞ GÜVENLİĞİ sağlanır. Olası sürüş esnasında traktör tasarımı nedeni ile olan kazalar minimuma indirilmiş olur.

  MÜKEMMEL AĞIRLIK DENGESİ
  Bağ Bahçenizde ekipman ile çalışma esnasında geleneksel traktör kullanıcılarının yasadığı en büyük sorun Traktörlerinin ön tekerleklerinin kalkması ve PATİNAJ yapmaya başlamasıdır. Bu sorun traktörlerini bahçelerde iş yapamaz hale getirmekte ve traktörleri iş yapmadan gereksiz yere yakıt tüketmektedir. Soruna çözüm olarak traktörlere yüklenen ağırlıklar motorun üzerinde yük olarak binmekte ciddi ölçüde yakıt tüketimine neden olmaktadır.
  ANTONIO CARRARO özel üretim teknolojisi sayesinde tekerlek akslarını birbirine yakınlaştırmış ve mükemmel tutuş yeteneği sağlayarak motordan üretilen gücü minimum kayıpla tekerleklere iletmeyi başarmıstır. İşte bu benzersiz teknoloji size KAZANÇ olarak geriye dönmektedir.


  BENZERSİZ TASARIMLI DÖKÜM GÖVDE
  Geleneksel traktörlerde karın altında hidrolik hortumlar, çift çeker şaftı hortumlar ve kablolar korumasız olarak yer almaktadır.
  Bahçelerde çalışma esnasında özellikle budama vb. gibi yüzeyde bulunan dal, çalı vb. gibi ağaç parçaları traktörlerin alt kısmında yer alan hidrolik hortum ve kablolara zarar vermektedir. Oluşan hasarlar nedeni ile traktör işlem dışı kalmakta ve zaman ve para kaybı oluşmaktadır.
  Antonio Carraro’nun benzersiz döküm gövde tasarımı ile bütün parçalar döküm gövde içinde yer almaktadır. Bu sebeple traktörün karın altı yükselmekte ve olası zararlar önlenmektedir.

  EĞİMLİ ARAZİDE ÇALIŞMA YETENEĞİ
  Antonio Carraro Traktörleri kendine özgün tasarımı ve ACTIO ™ - 15 Derece Salınımlı gövde sayesinde yatay ve düsey eğimlerde %40 – 45 dereceye kadar başarılı bir sekilde çalışmaktadır.
  Ağırlık merkezinin yere yakın olması yüksek eğimli yerlerde bulunan sahip olduğunuz traktörün çalışamadığı ortamlarda size çalışma olanağı sağladığı gibi ilgili araziler de ürün yetiştirme olanağı tanır.
  Sonuç olarak
  ANTONIO CARRARO = DAHA ÇOK ARAZİ ve DAHA ÇOK KAZANÇ

  RGS™ – MADALYONUN İKİ YÜZÜ – PLATFORM
  ANTONIO CARRARO’nun AR-GE mühendislerinin eşsiz deneyimleri ile tasarladığı madalyonun iki yüzü RGS™ - REVERSE GUIDE SYSTEM ile sahip olduğunuz traktörü hayal gücünüzü zorlayacak kadar kullanabilirsiniz. İşletmede yıllardır yapmayı istediğiniz her işi kolaylıkla yapabilirsiniz.
  DAL PARÇALAMA
  Platformu geriye çevirerek budanmıs dalları görerek traktörün ön kısmına alarak parçalayabilirsiniz.
  FORKLİFT İLE MEYVE TAŞIMA
  RGS™ - REVERSE GUIDE SYSTEM sahip bir traktör alarak traktör arkasına takacağınız forklift aparatı ile topladığınız meyve - sebze ve diger ürünleri kolaylıkla 350 kg lik kasalara koyarak bahçenizin dışına çıkarabilirsiniz.

  SÜRÜŞ ESNASINDA ERGONOMİ VE SARSINTI
  ANTONIO CARRARO = SARSINTIYA SON
  Antonio Carraro Traktörleri mükemmel ağırlık dengesi ve iyi dengelenmis ağırlık merkezi nedeni ile sürüş esnasında yaşanacak olan sarsıntılar ve sürüş ergonomisi nedeni ile olusan rahatsızlıkları engeller.
  Yol konumunda geleneksel traktörler ile 2-3 saatlik sürüşten sonra oluşan SARSINTILAR ve VURUNTULAR nedeni ile traktör şoförü iş yapmak için tarlaya geldiğinde yoldaki SARSINTI ve VURUNTU sebebiyle yaşanan YORGUNLUK nedeni ile iş verimliliği düşer ağaçlarda hasara kadar sebebiyet veren durumlar oluşur.

  MANEVRA YETENEĞİ ve DÖNÜŞ KOLAYLIĞI
  MANEVRA YETENEĞI – 1 SAAT DAHA FAZLA ÇALIŞMA
  Antonio Carraro Traktörleri kısa dingil arası mesafe ve ACTIO ™ - 15 Derece Salınımlı gövde sayesinde özellikle son dönemde ülkemizde revaçta BODUR-YARI BODUR (meyve ağaçlarının sık ekilmesi ) yada yaşları 70 yıla kadar varan YETİŞMİŞ AĞAÇLARIN dallarının birbiri içine girmesi sebebiyle sıra sonlarında zaman kaybı olmadan kolaylıkla dönebilmeyi sağlar .
  Araştırmalara göre sıra sonu dönüş sorunu nedeni ile % 10 lara varan zaman kaybı yaşanmaktadır. Bu da gün sonunda 10 saatlik çalısmada 1 saatlik çalışmanın boşa gitmesi anlamını taşımaktadır.

  HER YERDE ANTONIO CARRARO
  ANTONIO CARRARO - İŞLETMENIZİN BÜTÜN İŞLERDE TEK İŞ ORTAĞI
  Antonio Carraro olarak 100 yılı aşkın süredir yola çıkarken misyonumuz işletmenizin çözüm ortağı olacak ÇOK FONKSİYONLU TRAKTÖR üretmek idi.
  Bu misyondan yola çıkarak geldiğimiz noktada her ürettiğimiz ürüne bu TECRÜBEYİ ve bu MİSYONU kattık. Ve MUHTEŞEM özelliklere sahip ÜRÜN GAMINA ulaştık. Hali hazırda bağ-bahçeler, tarla faaliyetleri, seralar, golf sahaları, karlı yüzeyler, ormanlar ve AKLINIZA GELECEK HER TÜRLÜ ZOR ŞARTLARIN tek traktörü olmaktan gurur duyuyoruz.
  HER YERDE ANTONIO CARRARO hedefi ve sloganı ile yolumuza devam ediyoruz.

  KAPUT YÜKSEKLİĞİ – MEYVE KAYIPLARI
  Bahçede traktörlerin yıl boyu faaliyetleri esnasında yükseklikleri nedeni ile meyve ağaç gövdelerinde dallarda ve en önemlisi meyvelerde hasarlar oluşturmaktadır. Ortalama olarak HER AĞAÇTA TRAKTÖRÜN YÜKSEKLIĞI nedeni ile her vuruşta 1 kg CİVARINDA MEYVE KAYBI yaşanmaktadır.
  Diğer yandan traktör yükseklikleri nedeni ile ağaç altında çalışmayı kolaylaştırmak için meyve veren alt dallar budanmakta ve agaç başına %20 verim kaybına neden olmaktadır.
  Antonio Carraro İZODİYAMETRİK - KOMPAKT yapısı sayesinde traktör meyve dallarının altından kolaylıkla geçmekte ( TRAKTÖR YÜKSEKLIĞI 102 CM) bu zararlar önlenmektedir.

  KARINALTI YÜKSEKLİĞİ
  Bağlar, bahçeler ve değişik çalışma alanlarınızda traktörler için en önemli ölçü alt yükseklikleridir. Özellikle Bahçe Traktörü üreticileri için TRAKTÖR yüksekliğini alçaltmaya çalışırken KARIN ALTI YÜKSEKLİĞİNİ korumaya çalışmak TASARIM – MÜHENDİSLİK ve OLAĞANÜSTÜ AR-GE faaliyetlerini birlikte kullanmayı gerektirir.
  ANTONIO CARRARO işte bu noktada BENZERSİZ TASARIMLI DÖKÜM GÖVDE ve ÇİFT ÇEKER MEKANİZMASI BARINDIRMAYAN ÖZEL DÖRT ÇEKER, ÜÇ SANZIMANLI GÖVDE YAPISI nedeni ile alçak gövde yüksekliğinde YÜKSEK KARINALTI MESAFESİNE ULAŞIR. Bu değer muadil traktörlere göre minimum 15cm yi ifade etmektedir.
  Antonio Carraro = ( 35 – 41 cm )
  Diğer Traktörler = ( 20 – 32 cm )
  Eklenen Resimler Eklenen Resimler

 2. #2

  Üyelik Tarihi
  01 Kasım 2016
  Şehir
  rize
  Mesajlar
  25
  Adı geçen
  0 Mesaj
  Etiketlenme
  0 Konu

  Cevap: Profesyonel bağ-bahçe traktörleri Antonio Carraro Teknik bilgi  Bahçe için güzel bir traktöre benziyor ama şu belden kırma olması devrilme yönünden ne yapar merak ediyorum, işin Aslı güzel makina.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Arama Motoru Etiketleri

traktör, tarım, çiftçilik, tarım makineleri, tarım aletleri SEO Blog

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  
Yukarı Çık
Hakkımızda
TrakKulüp, Türkiye'nin en büyük çiftçi paylaşım sitesidir. Sitemizde traktörler, biçerdöverler, tarım makineleri, tarım aletleri, çiftçilik, tarım ve hayvancılık ile ilgili 1.000.000'dan fazla mesaj bulunmaktadır.

62.000 üyemiz gibi sizi de aramızda görmek isteriz.
Bizi Takip Edin
trakkulup@trakkulup.net
DMCA.com Protection Status