Sayfa 1/2 12 SonuncuSonuncu
21 sonuçtan 1 ile 15 arası gösteriliyor
    GörkemÇetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Blog Girişleri
    2
    Adı geçen
    6 Mesaj
    Etiketlenme
    0 Konu

Cool ★★★★★HARMAN 2016★★★★★ !! BUĞDAY ARPA BİÇİMİ!! New Holland TC5070 (UZUN VERSİYON)

Selam trakkulüp

Bu videoda bir önceki harman videosunun uzun versiyonunu hazırladım
    (kısa versiyon:https://www.youtube.com/watch?v=hURZO0W8PfA)
    Bundan sonra gelecek olan video john Deere 6130M+Kuhn vb2160 silindirik balya videosu

İYİ SEYİRLER

SERDAR TUNA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Adı geçen
    2 Mesaj
    Etiketlenme
    0 Konu

Cevap: ★★★★★HARMAN 2016★★★★★ !! BUĞDAY ARPA BİÇİMİ!! New Holland TC5070 (UZUN VERS

çok güzel paylaşım olmuş kardeşim bereketli olsun Allah ağız tadı ile yemek nasip etsin

ismail_17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Adı geçen
    6 Mesaj
    Etiketlenme
    0 Konu

Cevap: ★★★★★HARMAN 2016★★★★★ !! BUĞDAY ARPA BİÇİMİ!! New Holland TC5070 (UZUN VERS

Bereketli olsun bu paylaşım da guzel olmus
    Tarim isi super. yasin itibari ile okul nasil gidiyor dersler iyimi hangi okula gidiyorsun bu isi yapmayi dusunuyormusun ilerde
    Bu isle ilgili egitim almak istiyormusun

'Ahmet ARSLAN' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Adı geçen
    1 Mesaj
    Etiketlenme
    0 Konu

Bereketli olsun Görkem Buğdayın Cinsi Ney. ..

Adı geçen
    2 Mesaj
    Etiketlenme
    0 Konu

Alıntı ismail_17 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tarim isi super. yasin itibari ile okul nasil gidiyor dersler iyimi hangi okula gidiyorsun bu isi yapmayi dusunuyormusun ilerde
    tarım işi gönül işidir İsmail abi gerçekten çok güzel bir iş. ben ziraat mühendisi bir üreticiyim çok gurur duyuyorum yaptığım işten. ilgili olan arkadaşlar kesinlikle ziraat mühendisliği okusun

ismail_17 teşekkür etti.

GörkemÇetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Blog Girişleri
    2
    Adı geçen
    6 Mesaj
    Etiketlenme
    0 Konu

Alıntı SERDAR TUNA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çok güzel paylaşım olmuş kardeşim bereketli olsun Allah ağız tadı ile yemek nasip etsin
    teşekkürler, amin inşallah
    Alıntı ismail_17 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler, eskişehirde anadolu lisesi okuyorum (gmkal) okul esk de okul sıralamasında ilk 7 ye girer , derslerimde iyi 12. sınıfa geçtim önümüzdeki sene üniversiteye gidicem inşallah birkaç gün önce özel okula kayıt oldum
    (yaşımın 18 olduğuna bakma annemler bir yıl geç kayıt ettirdiler okula)
    İnşallah ziraat fakültesi istiyorum(tek hedefim) yani eğitimli bir çifçi olmak istiyorum ama bu eğitimlilik okul okumayla olmuyor malesef kendini geliştirmeyle alakalı
    İnan ne ziraat mühendisleri tanıyorum, ben kendimi bilgisiz olarak kabul ederim her zaman çifçilik konusunda adamın bilgisi benim çeyrek bilgim etmez eyvallah okumuştur filan ama kitap ezberlemeyle o iş olmaz ziraat benim için formalite icabı gibi
    Tarım işini seviyorum yaptığım hiçbirşeyden gocunmam her iş yapıyorum ama ben kendi adıma söyleyeyim adam çalıştırmak bir ölüm (ciddi şekilde) çifçilik bunun dışında çok güzel

Alıntı 'Ahmet ARSLAN' Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bereketli olsun Görkem Buğdayın Cinsi Ney. ..
    Teşekkürler, cinsi sönmez siz hangi cinsler ekiyosunuz?

Alıntı SERDAR TUNA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tarım işi gönül işidir İsmail abi gerçekten çok güzel bir iş. ben ziraat mühendisi bir üreticiyim çok gurur duyuyorum yaptığım işten. ilgili olan arkadaşlar kesinlikle ziraat mühendisliği okusun
    Abi çok güzel söylemişsin tarım gönül işi , bende inşallah ziraat mühendisliği istiyorum

ismail_17 teşekkür etti.

Adı geçen
    1 Mesaj
    Etiketlenme
    0 Konu

Geçtiğimiz Yıllarda Esperia.Rus.Odeska.Pehlivan cinsi bugdaylari denedik aralarında en çok Pehlivan verim yaptı bu yıl hepsi pahlivandi baya menmunduk önümüzdeki yıl da kömple Pehlivan ekecez yine...

fatihcastle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Adı geçen
    27 Mesaj
    Etiketlenme
    0 Konu

Geçtiğimiz Yıllarda Esperia.Rus.Odeska.Pehlivan cinsi bugdaylari denedik aralarında en çok Pehlivan verim yaptı bu yıl hepsi pahlivandi baya menmunduk önümüzdeki yıl da kömple Pehlivan ekecez yine...
    Tohumu nerden alıyorsun ahmet bide fiyat nerelerde verim cok olup ta fiyat düsükse hamalliga gerek yok

Adı geçen
    1 Mesaj
    Etiketlenme
    0 Konu

Alıntı fatihcastle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tohumu nerden alıyorsun ahmet bide fiyat nerelerde verim cok olup ta fiyat düsükse hamalliga gerek yok
    Abi Tohumu Tarım Krediden alıyoruz her yıl 2-3 ton sertifikalı tohum alıp tohumu yeniliyoruz. Bu yıl hep tmo ya sattık fiyat 868.870. 865 falan hep böyle gitti 1.sinif bugdaylardan 25.30 lira aşağı gitti ama 50 kg fazla verdiği için açığı fazlasıyla kapattı.

İSMAİL TUTAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Adı geçen
    4 Mesaj
    Etiketlenme
    0 Konu

Eline sağlık Görkem, fırsatım olmadı yeni seyrettim. Görüntüler 10 numara olmuş yine.
    Videonun son sahnesi olan araba yanaştırmak deli ediyor beni, bir türlü sevemedim şu işi..

aytackum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Adı geçen
    0 Mesaj
    Etiketlenme
    0 Konu

Gorkemcim ellerine emegine saglik.

fatihcastle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Adı geçen
    27 Mesaj
    Etiketlenme
    0 Konu

Abi Tohumu Tarım Krediden alıyoruz her yıl 2-3 ton sertifikalı tohum alıp tohumu yeniliyoruz. Bu yıl hep tmo ya sattık fiyat 868.870. 865 falan hep böyle gitti 1.sinif bugdaylardan 25.30 lira aşağı gitti ama 50 kg fazla verdiği için açığı fazlasıyla kapattı.
    Bizim tkk getiriyormuymuş bi sorayim bakalim 860 bizim burda 1.sinif bugdaydada olacak fiyat protein 10 11 cikiyor

Adı geçen
    1 Mesaj
    Etiketlenme
    0 Konu

Alıntı fatihcastle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bizim tkk getiriyormuymuş bi sorayim bakalim 860 bizim burda 1.sinif bugdaydada olacak fiyat protein 10 11 cikiyor
    Denemeni tavsiye ederim abi bizim krac araziler için güzel bir çeşit proteinde 12 den yüksek çıktı hep.Biz Menmunuz hatta bizim köyde eken herkez menmun...

fatihcastle teşekkür etti.

Adı geçen
    2 Mesaj
    Etiketlenme
    0 Konu

Alıntı GörkemÇetin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    teşekkürler, amin inşallah

Teşekkürler, eskişehirde anadolu lisesi okuyorum (gmkal) okul esk de okul sıralamasında ilk 7 ye girer , derslerimde iyi 12. sınıfa geçtim önümüzdeki sene üniversiteye gidicem inşallah birkaç gün önce özel okula kayıt oldum
    (yaşımın 18 olduğuna bakma annemler bir yıl geç kayıt ettirdiler okula)
    İnşallah ziraat fakültesi istiyorum(tek hedefim) yani eğitimli bir çifçi olmak istiyorum ama bu eğitimlilik okul okumayla olmuyor malesef kendini geliştirmeyle alakalı
    İnan ne ziraat mühendisleri tanıyorum, ben kendimi bilgisiz olarak kabul ederim her zaman çifçilik konusunda adamın bilgisi benim çeyrek bilgim etmez eyvallah okumuştur filan ama kitap ezberlemeyle o iş olmaz ziraat benim için formalite icabı gibi
    Tarım işini seviyorum yaptığım hiçbirşeyden gocunmam her iş yapıyorum ama ben kendi adıma söyleyeyim adam çalıştırmak bir ölüm (ciddi şekilde) çifçilik bunun dışında çok güzel

Teşekkürler, cinsi sönmez siz hangi cinsler ekiyosunuz?

Abi çok güzel söylemişsin tarım gönül işi , bende inşallah ziraat mühendisliği istiyorum
    görkem kardeşim kesinlikle tavsiye ederim ziraat mühendisliği. tercihini yap ben akdeniz üniversitesi bitki koruma mezunuyum. inşallah iyi puan alıp yerleşirsin hayirlısı ile. ben de zamanında senin gibi düşünüyordum iyiki de öyle yapmışım çok güzel söylemişsin eğitimli çiftçi.ben üniversite sınavına traktörden indim de gittim geldim tekrar çift sürmeye ... fakültede de hocaların işlerini yapıverirdim traktörle hem kendim mutlu olurdum hem de hocalarımız memnun kalırlardı irtibatlaşalım ben sana elimden geldiğince yardımcı olurum senin gibi düşünen arkadalara memleketin çok ihtiyacı var

Ercan AYKUŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Blog Girişleri
    23
    Adı geçen
    43 Mesaj
    Etiketlenme
    0 Konu

Bereketli olsun görkem.

Sayfa 1/2 12 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Arama Motoru Etiketleri

traktör, tarım, çiftçilik, tarım makineleri, tarım aletleri SEO Blog