Benzinli testere hakkında

Konu doğru yerdemi bilmiyorum,başlıkta belirttiğim gibi testere tavsiyesine ihtiyacım var. Babam tv kanalında görmüş matkapla beraber 130 liraya getittirmiş malum Çin işi 2 kez ip bozuldu 40 lira verdim ben anlamıyordum arkadaş ayarları yaptı yüke girince stop ediyor babam aldı diye sabrettim yoksa parçalamıştım. Tv'de Hyundai ve Akira Honda reklamları var bunlar ne kadar güvenilir kullanan varmı yada 400/500 civarı hangi marka önerirsiniz şimdiden teşekkürler :)

Stihl ve Husqvarna öneririm. Husqvarna'nın düşük fiyatlı modelleri Çin yapımı ve özellikleri az. Mesela otomatik zincir germe filan yok, sıcakken benzin bittiğinde çalıştırmak çok zor. Ama çok sağlam ve az yakıtlı. 1 litre benzinle dünyaları kesiyorsunuz. Stihl'in yakıtı Husqvarna'dan daha az. Kendisi ve parçası daha pahalı.

Hyundai Çin malı. Hyundai'nin Çin marka adında satılanı %40 civarında daha ucuz(markayı hatırlayamadım). Akira Honda'yı bilmiyorum.

60d507e018491ee4dade54975d125bc3.jpg

Her sene sonbaharda bakimini yaptiririm. senede 3 zincir bitiririm. Hic bir arizasini gormedim. Gordugun odunlarida yarim depo ile kestim. Ufacik deposu var en fazla 800gr benzin alir. Canavar gibi is yapar. Televizyonlarda gordugunde zincire yag basan pompa yoktur genelde o yuzden kesmez. Zinciri yakar sonra motor kitler birakir. Stihl ve husqarna pahali bence. 85 model stihl vardi bende 1m pala vardi 75cmligini aldim cok ceksin die. 25kg agir gelmeye basladi. Bu ise kocamanin yaninda budama makasi kaldi. Dolu depo 5kg en fazla. tabanca gibi kullaniyom. Cekinmeden al derim paran bosa gitmez.

60d507e018491ee4dade54975d125bc3.jpg

Her sene sonbaharda bakimini yaptiririm. senede 3 zincir bitiririm. Hic bir arizasini gormedim. Gordugun odunlarida yarim depo ile kestim. Ufacik deposu var en fazla 800gr benzin alir. Canavar gibi is yapar. Televizyonlarda gordugunde zincire yag basan pompa yoktur genelde o yuzden kesmez. Zinciri yakar sonra motor kitler birakir. Stihl ve husqarna pahali bence. 85 model stihl vardi bende 1m pala vardi 75cmligini aldim cok ceksin die. 25kg agir gelmeye basladi. Bu ise kocamanin yaninda budama makasi kaldi. Dolu depo 5kg en fazla. tabanca gibi kullaniyom. Cekinmeden al derim paran bosa gitmez.

Kardeşim merhaba, bu bahsettiğiniz testere nin marka ve model i nedir?

• Beğen
Tepkiler: Yaşar Akgün
Hüsvarna 61 modeli en sağde ve en sağlam deniyor.profesyonel bir kullanıcı için.fakat 61 modeli bazı satıcılar üretimi bitti deniyor ama bakıyorum internette ve bayilerde hala var.hüsvarna nın bazılarının üzerinde brezilya yazıyor.

Hüsvarna 61 modeli en sağde ve en sağlam deniyor.profesyonel bir kullanıcı için.fakat 61 modeli bazı satıcılar üretimi bitti deniyor ama bakıyorum internette ve bayilerde hala var.hüsvarna nın bazılarının üzerinde brezilya yazıyor.
61 in üretimi bitti parça sıkıntısı var biz birine vermiştik(hata) yagsiz calistirmis tamiri sıkıntı oldugundan 365 ile degistirdik

• Beğen
Tepkiler: Alexander