ARMATRAC 1004 LÜX ( ERKUNT KUDRET 100 LÜKS)

Türkiye de üretilen erkuntlar buna pek benzemiyo, baksanıza ön hidrolik ve ön pto hava filtresi bile başka

Yurt içi ve yurt dışı için üretilen traktörler ülkelere göre farklılık gösterebiliyor.
Almanya veya ingilterenin standardı ile ne bilim işte tunusun standardı bir değil.
Bizde ve avrupaya giden motorlar Euro IIIA IIIB ama güneyimizde ise euro 0 emisyon standardı var turbosu bile yok daha tam kara düzen o ülkelere kim satıyorsa aynı.
ön PTO ve Hidroliğide göreceğiz merak etmeyin bazı videolar sadece demo ve tasarımın tanıtımı denemesi ;)

• Beğen
Tepkiler: sabri26

Burada uretiliyorsa yerli pazarada bu şekilde satılması gerekir.bir örnek marka olacak ise dışarı nasıl satıyorsa buradada oyle olmalı.soyup soğana çevirip satılmamalı

armtrac 1.JPG

armtrac 2.JPG

Burada üretip soyup soğana çeviren erkunt değil KOÇ grubu ile karıştırmayalım :)

Yukarda yazarken emin olmadığımdan yazmadım ama sordum gereken yerlere isteyen bir vatandaş ön PTO ve Hidroliklede alabiliyor artı ön yükleyici kepçe dahil fabrikadan montajlı alınabiliyor.

Erkunt yaptığı her yeniliği önce ülkemize veriyor sonra dışarı.

Almanyada, ingilterede vs. bir CRD Armatrac 1104 ile burda herhangi birisinde bulunan Haşmet 110 CRD birebir aynı sadece logo değişik.

Ekli dosyayı görüntüle 13014

Ekli dosyayı görüntüle 13015

Burada üretip soyup soğana çeviren erkunt değil KOÇ grubu ile karıştırmayalım :)

Yukarda yazarken emin olmadığımdan yazmadım ama sordum gereken yerlere isteyen bir vatandaş ön PTO ve Hidroliklede alabiliyor artı ön yükleyici kepçe dahil fabrikadan montajlı alınabiliyor.

Erkunt yaptığı her yeniliği önce ülkemize veriyor sonra dışarı.

Almanyada, ingilterede vs. bir CRD Armatrac 1104 ile burda herhangi birisinde bulunan Haşmet 110 CRD birebir aynı sadece logo değişik.

Çoğu markanın yaptığı olay bu erkuntu bu konudan ayrı tutmakda doğru değil benim görüşüm :)koç soyup satıyorsa bir jd de nh de case de turkiyeye gönderdiği traktörler kendi ulkesindeki gibi olmuyor daha düşük bazda satılıyor hatta.fakat erkunt bunu yerli pazara sunuyorsa yabancı fuarlarda değil yerli fuarlardada bu şekilde gostermeli.o yuzden istenirse demelerini pek samimi bulamadım.bunu yapıp satıyorsa gönderip yerel fuarlardada sergilemeli.ki gören adam alsın.

• Beğen
Tepkiler: Ercan AYKUŞ
Çoğu markanın yaptığı olay bu erkuntu bu konudan ayrı tutmakda doğru değil benim görüşüm :)koç soyup satıyorsa bir jd de nh de case de turkiyeye gönderdiği traktörler kendi ulkesindeki gibi olmuyor daha düşük bazda satılıyor hatta.fakat erkunt bunu yerli pazara sunuyorsa yabancı fuarlarda değil yerli fuarlardada bu şekilde gostermeli.o yuzden istenirse demelerini pek samimi bulamadım.bunu yapıp satıyorsa gönderip yerel fuarlardada sergilemeli.ki gören adam alsın.
Aynen katiliyorum.. Istenirse ne yaa istedikten sonra (opsiyon olarak) herseri yaparlar onemli olan istemeden yapmak.. Ercan abi kusura bakma ama ben yerli piyasada bi tane bile on pto erkunt gormedim. Piyasayi gectm fuarlarda da denk gelmedi. Ozel uretim hasmet haric ;) onu da zeynep hanim sadece kendine mi uretti bilmiyorum hic alinip satildigini duymadim..

• Beğen
Tepkiler: Ercan AYKUŞ

Yorum için teşekkür ederim.
Bakın ilk ön hidrolik ve PTO ve gösteriş amaçlı çift tekerlekli modeli ilk olarak Konya fuarında tanıtılmadı mı 2014 Martta idi sanırım. Ve bu sene bir kaç yabancı fuarda o makina Armatrac olarak görücüye çıktı aradan kaç yıl geçince dışarı çıktı.
Konyada bir çiftçide olması lazım 110 ön pto ve hidrolikli tam nerde kim bilmiyorum.
Faura böyle bir modelle katılmak değişik bir algı olur ona katılıyorum gösterilmesi gerek tabi alsın almasın çiftçi ama görsün, bana kalsanız çok farklı çıkış yaparım fuarlara kesit halinde vs çeşitli şekillerde de gösterilmesinden yanayım ama sadece önerebilirim erkuntta müdür değilim ki :)

Aynen katiliyorum.. Istenirse ne yaa istedikten sonra (opsiyon olarak) herseri yaparlar onemli olan istemeden yapmak.. Ercan abi kusura bakma ama ben yerli piyasada bi tane bile on pto erkunt gormedim. Piyasayi gectm fuarlarda da denk gelmedi. Ozel uretim hasmet haric ;) onu da zeynep hanim sadece kendine mi uretti bilmiyorum hic alinip satildigini duymadim..

Eleştirmek iyidir eksiklerini görürler işte teşekkür ederim yorum için.
İlk olarak Ön PTO ve hidrolik 2014 Konya fuarında tanıltıldı. Sonra çok pahalı demesinler :).
O özel üretim sakaryada bir çiftçide olması lazım geçen tarla çalışırken video atmış bir kurtarma işi videosu falan vardı her yeri çamur olmuş :)

Videosu.

https://www.facebook.com/Erknttrktr1/videos/1786471988240672/

Son düzenleme:
Bildiğimiz Erkunt kocaman pulluk cekiyo. Ön pto cayir biciyo. Biz büyük alet edevat takmaya korkuyoz.
En dikkatimi çeken ise öndeki Erkunta arkadaki Erkuntu ip gibi biseyle baglayip cekmeye calişması oldu. Reklam şefi Türkiyeden gitmiş galiba 😂😂😂😂 Şöför traktörden inip yaninda yürüyeydi tam olacakti.