2016 yılı mısır fiyatları

Ben Turgutludayim. D24 guzel bir cins fakat yatma yaptigi icin onu biraktik 6724 dekalp ekiyorum. 15.5 cm e ekiyorum. Pioneer dan 150 200 kg fazlaligi var yanyana denedim. Sanada tavsiye ederim.

ben de duydum o çeşidi ama ekmedim abi seneye de pamuk yapmayı düşünüyorum allah izin verirse. 2088 pioneer de güzel ben mayısın dokuzunda ektim bu yıl biraz geçiktim şu an koçan uçları kurudu baya

Bende gecen hafta son sulari verdim bitti
Pamuk guzel bir alternatif ama beni sarmiyor artik. Misira alistik devam ederim boyle sanirim. Hepsini pamuk ekme bi gor bakalim ne olacak piyada. Pamuk cok olursa misirin fiyatida iyi olur.

sen ne zaman ekmiştin abi ben de cuma gün su vereceğim allah izin verirse başka sulamam gari. koçanları saydık bugün üç farklı aldık. birsi 14 e 39 çıktı birisi 16 ya 44 biri 18 44 falan çıktı iyi mi. gübre olarak 55 kg. 13.18.15 üst gübre olarak 50 kg üre 20 kg novatec 32 kullandım salma sulama karık usulü abi

Bende gecen hafta son sulari verdim bitti
Pamuk guzel bir alternatif ama beni sarmiyor artik. Misira alistik devam ederim boyle sanirim. Hepsini pamuk ekme bi gor bakalim ne olacak piyada. Pamuk cok olursa misirin fiyatida iyi olur.

doğru söylüyon abi. domates fiyatlarıda kötüymüş bu arada değil mi seneye pamuğa çok yülenecek millet ama mısırda domuz sıkıntısı var abi yaa tarlanın birinde