Romork işi neysede birer claas arıon edinelim erkan kasa guncellenince daha da artar fiyatı,suan gayet uygun gibi.pazarlığada girersek olur bu iş :D
Bana kalsa ben alırım zaten de. Patronlar ileride bizim bölge için çiftçiliği iyi görmüyorlar. Ama senin niyetin varsa kaçırma. Yardımcı da oluruz... ;)

Bana kalsa ben alırım zaten de. Patronlar ileride bizim bölge için çiftçiliği iyi görmüyorlar. Ama senin niyetin varsa kaçırma. Yardımcı da oluruz... ;)

Bu işi duzeneği olan çiftçide yapmazsa kimse yapamaz :) sizin mevkiiniz istanbul boyunda haliyle imar planları geleceği yönelik değişecekse ister istemez çiftçiliği bitirebilirler.fakat okadar arazi yinede çoğunluğu bir şekilde işlenmesi gerek hepsine bina fabrika yapılmaz :)bence erken ayrılma bu işten

Yorumlar için tekrar sağolun arkadaşlar....;)

hayırlı olsun nasibi bol olur ins.. küçük görünüyor 5 ton alıyor muymuş bu yaa
5 ton alıyor. Bizim eskisi bundan ufaktı. O da yaklaşık alıyordu. Bu römorku daha önce zaten müşterimiz kullanıyordu. Biçerdöverin deposundan az çok ne kadar aldığını biliyoruz.

Hayırlı olsun Erkan.Temiz römorkmuş.Güzel alışveriş olmuş üste fazla vermeden.
Fuarda gördüğümüz römork ile takas yaptı arkadaş bunu abi. Hani yazıyordu üzerinde. O römorku aldı. Bizde bizimkini az biraz yenileyelim dedik.

Bi restorasyonda buna yap :)
Bu istemez. Zaten eski sahibi temiz kullanıyordu. Şasesini filan kendi boyadıydı. Ama biraz süsleme yapabiliriz....:D

Bu işi duzeneği olan çiftçide yapmazsa kimse yapamaz :) sizin mevkiiniz istanbul boyunda haliyle imar planları geleceği yönelik değişecekse ister istemez çiftçiliği bitirebilirler.fakat okadar arazi yinede çoğunluğu bir şekilde işlenmesi gerek hepsine bina fabrika yapılmaz :)bence erken ayrılma bu işten

Devam ettiği kadar götüreceğiz zaten. Ama kendimizde fazla tarla olmadığı için tarlalar satıldığı zaman bizim işte ister istemez biter. Birde tarla alan traktördür, biçerdöverdir alıyor. Onlarda icarla yapıyor. İcar fiyatları da uçuyor. Yani işin tadı kaçıyor. Herkes zaten mantıklı davransa tarlasını bahçesini satmasa durumlar bu noktalara gelmez. Ama millet satmaya alışıyor. Rantlar yükseliyor. Olan çiftçiye oluyor malesef.

Hayırlı olsun, güle güle kullanın mf`nin romorku kadar güzel olmasada idare eder..
Mf' nin römorka özel tasarım yaptık. O zaten bahçe de çok dikkat çekiyor. Yolda gören almak istiyor. Ama bu römorkta kendi çapında gayet güzel. Az biraz bunuda süslerim bakalım...

• Beğen
Tepkiler: barkinonat