Şahin-San 19 ayak mekanik Buğday ekim mibzerimiz teslim edildi..

Hayırlısı olsun güzel makina, Kalibrasyon ayarından kurtulmak isterseniz, mibzerinizi küçük bir farkla elektronik bir mibzer haline getirebilir ve şanzumanlı mibzerlerden daha iyi bir hale gelmesini sağlayabilirsiniz.Detaylar için www.grimakina.com
Teşekkür ederim. Şimdilik böyle bir uygulama düşünmüyorum, fakat nasıl bir sistem ile bunu gerçekleştireceginizi merak ediyorum. YouTube da videolarınız varsa ve burada paylasırsanız bilgilendirici olacaktır. Bir de paylaştığınız link boş çıkıyor, gerçi ben Google dan buldum sayfanızı.

Bilgisayardan çıkıyor internet adresi, cepten ulaşamadım. Videoda var sitede.

Sistemimiz video da gördüğünüz gibi çok basitçe kurulabilen , bünyesinde dekarmetre özelliğinide barındıran son derece kullanışlı bir sistem. kontrol kutusunu traktör kabinine monte ederek istediğiniz ekim normunu basit bir işlemden sonra ayarlayabiliyorsunuz. elektronik kontrol ünitemiz yaşı ne olursa olsun çalışan her ekim makinasına monte edilebilir şekilde tasarlandı. ilginize teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: İSMAİL TUTAR
Cevap: Re: Şahin-San 19 ayak mekanik Buğday ekim mibzerimiz teslim edildi..

Piyasada ağırlık bulmaz zor Gürcan, bulsam tampon önüne 8-10 tane bile dizerim hiç acımam. Zaten dışarı 30 cm uzun tampon, 4 tane bile dizsem çok fark eder.

kardeşim ağırlık dediğin zaman ilk akla gelen ikinci el traktör satanlar. ayrıca Köyde traktörünü satan biri olursa yapış yakasına al ağırlıklarını. Yada unutulmuş atılmış atıl eski mf cilerde kesin kenarda köşede vardır. Bende 4 tane var bende 640 a yapmıştım iki tane kaynak ile arkadaş gibi öne dizmiştim.

• Beğen
Tepkiler: İSMAİL TUTAR