www.trakkulup.net
9 sonuçtan 1 ile 9 arası gösteriliyor

Adı geçen
    1 Mesaj
    Etiketlenme
    0 Konu

Mibzere hidrolik

Selamun aleykum arkadaslar 96 model 16 sira özdöken marka mibzerime hidrolik koydurmak istiyorum yaklasik kac liraya maal oluyor. Birde sonradan konan pistonlu mibzerler düzen tutuyormu kullananiz varsa yardimlarinizi bekliyorum

Adı geçen
    8 Mesaj
    Etiketlenme
    0 Konu

Cevap: Mibzere hidrolik

Aleyküm selam Mibzer bölümünde var bende sordum havalı ve hidrolik yapanlar oldu Yusuf Tüylüoğlu iplitmibzerin öyküsü diye yapıp paylaşmıştı maliyeti bilmiyorum. Benimde 20'li şakalak var bende yapacam bendeki dik piston olması lazım ötekiler gibi olmuyor.

Adı geçen
    8 Mesaj
    Etiketlenme
    0 Konu

POYRAZLI TALHA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Adı geçen
    0 Mesaj
    Etiketlenme
    0 Konu

2-3 yıl önce akrabamız daha düşük modelli 18 veya 20li Ekermak marka mibzere 1000 liraya yaptırmıştı.

Adı geçen
    1 Mesaj
    Etiketlenme
    0 Konu

Alıntı Yaşar Akgün Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aleyküm selam Mibzer bölümünde var bende sordum havalı ve hidrolik yapanlar oldu Yusuf Tüylüoğlu iplitmibzerin öyküsü diye yapıp paylaşmıştı maliyeti bilmiyorum. Benimde 20'li şakalak var bende yapacam bendeki dik piston olması lazım ötekiler gibi olmuyor.
    Evet yasar abicim bugun kayseri sanayisinde sorduk sorusturduk akın römork die bir dukkan var sadece o koyuyormus hidroligi o da 2 yildir 1500 lira ya koydum dedi. Ama bana sanki biraz cok gibi geldi hani mibzeri satip ustune biraz daha ekleyip daha modelli orjinalindn hidrolikli bi mibzer alirim daha iyi diye dusunuyrum

Adı geçen
    1 Mesaj
    Etiketlenme
    0 Konu

Alıntı POYRAZLI TALHA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2-3 yıl önce akrabamız daha düşük modelli 18 veya 20li Ekermak marka mibzere 1000 liraya yaptırmıştı.
    Koskoca kayseri sanayisinde bir usta hidrolik takiormus mibzere o da 1500 istior kardesim hic bi pazarlik yapilacak biri de degil 1000 lira olsa takdiirirdim ama kesin.

Adı geçen
    8 Mesaj
    Etiketlenme
    0 Konu

Alıntı mustafa93 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet yasar abicim bugun kayseri sanayisinde sorduk sorusturduk akın römork die bir dukkan var sadece o koyuyormus hidroligi o da 2 yildir 1500 lira ya koydum dedi. Ama bana sanki biraz cok gibi geldi hani mibzeri satip ustune biraz daha ekleyip daha modelli orjinalindn hidrolikli bi mibzer alirim daha iyi diye dusunuyrum
    Bizim komşu köyde pistonlu vardı öztunç yada özdumandı galiba 20'li takasa verdi sıfır şakalak aldı satıcıyıda tanıyom sordum4500 liraya satıyom dedi. Pınarbaşı sanayide yapıyorlarda oda 2000 civarı diyormuş zaten parçadan çok işçilik tutuyor kayseride isteğe göre uygun piston yapıyorlar tarım aletleri satan arkadaşa sordum hazır alıp taksam diye uğraşma pahalıya gelir ben sana temiz bişey ayarlarım dedi. Tarla ekme işi bitince pistonu falanda unuttuk seneye cok var diye

mustafa93 teşekkür etti.
    Konu Yaşar Akgün tarafından (15.Ağustos.2016 Saat 21:29 ) değiştirilmiştir.

Adı geçen
    0 Mesaj
    Etiketlenme
    0 Konu

Akın remork recep ustanın sanatı güzeldir ama esnaflığı ve ikili ilişkilerde ki tavrı vasat malesef

Nacizane fikrim üstüne birşeyler ekleyip temiz bir mibzer almak daha mantıklı

Adı geçen
    1 Mesaj
    Etiketlenme
    0 Konu

Ewt gardasim recep ustaya iyi usta diyorlar yalniZ dedigi fiyatda pazarlik yapma tersler dediler. Yapdirirsan yapdir yapdirmassan yapdirma dien tiplerden dedigin gibi uste koyup mibzeri yeniliyeck artik bu yilda ekelimde

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Arama Motoru Etiketleri

traktör, tarım, çiftçilik, tarım makineleri, tarım aletleri SEO Blog