Mibzere hidrolik

Selamun aleykum arkadaslar 96 model 16 sira özdöken marka mibzerime hidrolik koydurmak istiyorum yaklasik kac liraya maal oluyor. Birde sonradan konan pistonlu mibzerler düzen tutuyormu kullananiz varsa yardimlarinizi bekliyorum

Aleyküm selam Mibzer bölümünde var bende sordum havalı ve hidrolik yapanlar oldu Yusuf Tüylüoğlu iplitmibzerin öyküsü diye yapıp paylaşmıştı maliyeti bilmiyorum. Benimde 20'li şakalak var bende yapacam bendeki dik piston olması lazım ötekiler gibi olmuyor.

Aleyküm selam Mibzer bölümünde var bende sordum havalı ve hidrolik yapanlar oldu Yusuf Tüylüoğlu iplitmibzerin öyküsü diye yapıp paylaşmıştı maliyeti bilmiyorum. Benimde 20'li şakalak var bende yapacam bendeki dik piston olması lazım ötekiler gibi olmuyor.
Evet yasar abicim bugun kayseri sanayisinde sorduk sorusturduk akın römork die bir dukkan var sadece o koyuyormus hidroligi o da 2 yildir 1500 lira ya koydum dedi. Ama bana sanki biraz cok gibi geldi hani mibzeri satip ustune biraz daha ekleyip daha modelli orjinalindn hidrolikli bi mibzer alirim daha iyi diye dusunuyrum

Evet yasar abicim bugun kayseri sanayisinde sorduk sorusturduk akın römork die bir dukkan var sadece o koyuyormus hidroligi o da 2 yildir 1500 lira ya koydum dedi. Ama bana sanki biraz cok gibi geldi hani mibzeri satip ustune biraz daha ekleyip daha modelli orjinalindn hidrolikli bi mibzer alirim daha iyi diye dusunuyrum

Bizim komşu köyde pistonlu vardı öztunç yada özdumandı galiba 20'li takasa verdi sıfır şakalak aldı satıcıyıda tanıyom sordum4500 liraya satıyom dedi. Pınarbaşı sanayide yapıyorlarda oda 2000 civarı diyormuş zaten parçadan çok işçilik tutuyor kayseride isteğe göre uygun piston yapıyorlar tarım aletleri satan arkadaşa sordum hazır alıp taksam diye uğraşma pahalıya gelir ben sana temiz bişey ayarlarım dedi. Tarla ekme işi bitince pistonu falanda unuttuk seneye cok var diye :)

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: mustafa93
Ewt gardasim recep ustaya iyi usta diyorlar yalniZ dedigi fiyatda pazarlik yapma tersler dediler. Yapdirirsan yapdir yapdirmassan yapdirma dien tiplerden dedigin gibi uste koyup mibzeri yeniliyeck artik bu yilda ekelimde