4 lü damper cıkışı

Degerli dostlar
Steyr 768 traktorumuze 4 cikisli damper taktirmam gerekiyor piyasada özmenoğlu ve ahs markalari yaygin ahs nin fiyati daha uygun
Bu konuda bilgisi olan varsa yardimci olabilirmi hangisini tercih etmeliyim
Birde bunu takinca damper ve arka kepce islerinde tek cikisli olarak kullanirken nasil oluyor

Akla gelen kaçırma sebebi yeni takılan kolun yük tutuşu iyi değildir yada piston salıyordur...4 çıkışlı kollarda 1 çıkışlı ekipman kullanmak için belirli bir port vardır...valf üzerindeki ventili sıkarsınız veya gevşektirsiniz kol tek çıkışa sahip olur...

• Beğen
Tepkiler: Kartal01
Akla gelen kaçırma sebebi yeni takılan kolun yük tutuşu iyi değildir yada piston salıyordur...4 çıkışlı kollarda 1 çıkışlı ekipman kullanmak için belirli bir port vardır...valf üzerindeki ventili sıkarsınız veya gevşektirsiniz kol tek çıkışa sahip olur...
Benim taktirdigim cift cikisli ilk defa kullaniyorum bunu traktor calisir vaziyetteyken ekipmani geri indiriyor yavas yavas ustaya sordum normal dedi ama tatmin olmadim bu cevaptan ne yani biz bunu yolda giderken kullanamayacakmiyiz

TrakKulüp Mobil Uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Benim taktirdigim cift cikisli ilk defa kullaniyorum bunu traktor calisir vaziyetteyken ekipmani geri indiriyor yavas yavas ustaya sordum normal dedi ama tatmin olmadim bu cevaptan ne yani biz bunu yolda giderken kullanamayacakmiyiz

TrakKulüp Mobil Uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
Traktörün askı kolları mı kaçırıyor... Yeni kol takmadan önce var mıydı böyle sıkıntı