td110 sattık john deere 5105m aldık

Nail abi haklı katalogta yazan değerler maksimum değerler. Tarlada o gücü kullanmak için Fiat grubu bir motor için 2500rpm leri çevirmek gerekir. Bu da çok ekonomik olmasa gerek. Dizel motorlarda beygir gücünden çok tork önemlidir. Bu arada bizim L95 te 77-78 beygir civarı bir motora sahiptir. 340 ta torku var. Tarladada o kadarlık iş yapar.

Yeni muhabbet konumuz hayırlı olsun beyler..

Ben tarlada model farketmeksizin Fiat traktörlere düzenli olarak 1500-1600 devir aralığı çalışırım. 2000 devir civarı anlık olarak çıktım sadece. Çekiş vb. sorunu yaşamadım.

Bizim komşu eski Fiat 450, sonradan MF265s kullanıcısı tarlada hayatta 2000 devirin altına inmez. Onun 265 ile çektiği ekipmanlardan daha ağır ekipmanlar ile çalışıyorum tarlada 640 ile. Ama bu demek değildir ki 640, 265'ten daha üstün bir motor. Sadece eleman yüksek devirde kullanmayı seviyor.

Birazdan tatminkârlık meselesi var tabi.

Motor ürettiği gücü tamamen toprağa yansitamaya bilir.mildi disliydi derken tekere gelen guc azalabilir ama 20 beygirde gitmez sanirim.eger oyleyse benim same 75 45 beygir.turbo intercooler yok tork cok dusuk 60 beygir torku kadar 256 nm.tekerler desen td110 kadar motorun sali tla 100le ayni agirlik 4300 kusur.ozaman motora kizmaya hic hakkim yokmus varinca köye arka kıçını opecem

Sakın yanlış anlaşılmasın; ben Case veya herhangi bir markayı kötülemek için bunu yazmadım, geçenlerde benimde almayı hedeflediğim bir model olduğunu söyledim, karşımdaki kişide 75 lik Case almak istemiş, onun bölgesinde daha önce alanlar bunu test edip söylemişler 58 hp çıktığını,
Benim kullandığım 276 gold un motor etiketinde 44,5 kw yazıyor yani 62 hp ye tekabül ediyor, ozaman 276 62 hp ise 265 belkide 50 hp bile yok arasında ki fark apaçık ortada. 265 ler genelde 60 hp üzeri diye bilinir.
Şimdi; 398 mf için 98 hp diyen var, 100 hp diyen var, 3.105 için 102 hp derler, JD 6320 98 hp hem kasa olarak hemde donanım olarak bahsi geçen modellerden kat be kat üstün, burada hangi marka doğru beygir gücü nü yazmış oluyor veya hangi standartlara göre yazmış ona bakmak lazım.

• Beğen
Tepkiler: Aspir