td110 sattık john deere 5105m aldık

selaymün alayküm arkadaşlar bu zamana kadar hep mavi kullandık 3 traktörümüz var 3 de maviydi sonunda babamı ikna edip td110luğu verip 5105m aldırdım tarlaya girdik arkadaşlar gerçekten td110 dan 1 buçuk vites farklı gitti her zman söyledim kalıbının traktörü değil td 110 luk 5105m hiç boğulmuyor inanın arkadaşlar 5105m in yanında td 110d traktör değilmiş td 85 ve td 90 lık var onlardan memnunuz ama john deere nin bu beygirdeki traktörleri de 5105m gibi kaliteli ise onları da değişme ihtimali var arkadaşlar bunu da yazmamdaki amacım inanın bilgi vermek biz en az 10 senden beri mavi kullandık hiç bi markanın fanatiği değilim ama güçü daha yeni bulduk

Hayırlı olsun birde yakıtını karşılaştır, merak eden arkadaşlar olacaktır. john deere çok kullandım şimdi fiata geçtim ama her yerde john deereyi arıyorum. inanın.

Hayirli olsun ...
İki traktor ayni kulvarda sayilmaz biri yerli tabir edilen traktor digeri ital bir traktor.. 105 m td den illaki ozellik olarak ustun ital o sonucta .. Sadece guc olarak bakarsam td daha gucludur tuttugunu koparir cinsten karsidan bakincada ebatlardan bunu farkedersin ama...
biri yerli digeri ital bir olmaz...

Hayirli olsun ...
İki traktor ayni kulvarda sayilmaz biri yerli tabir edilen traktor digeri ital bir traktor.. 105 m td den illaki ozellik olarak ustun ital o sonucta .. Sadece guc olarak bakarsam td daha gucludur tuttugunu koparir cinsten karsidan bakincada ebatlardan bunu farkedersin ama...
biri yerli digeri ital bir olmaz...
Mesele yerli ve ithal değil. Sınıf farkı mevzu. NH TR6 yerli, tt50 de yerli. Hiç bir john dere turkiyede uretilmedi hepsi ithal, ama hepsi en ustün ozelliklere sahip degil, onlarin da serileri var, e serisi, m serisi filan.

Yakıtı yaptığı işe göre değişir. Arkasına 4 tonluk römork takıp gezerseniz çok yakıyor dersiniz. Ama gücünün gereği işlerde kullanınca yakıtı ortalama seviyede gelecektir. Sonuçta Common rail olsada piston başına 2 valf var. Yakıtı ne içer ne koklar diyebiliriz yani.

Bu arada pek bahsedilmiyor ama o traktörün arka aksamlarda ki kaliteyi muadili traktörlerde (MF hariç) henüz göremedim.

• Beğen
Tepkiler: ziyaretci96

Fıat ın 1978 79 yıllarının teknolojisini mavi kaporta altında çiftçimize satıyorlar.zorlamı! Değil memnun olan çok ama 110 hp den 105 hp ye geçip daha güçlü diyen arkadaşlar da var.newholland alaçak arkadaşlara bir referans olur inşallah.

katalogta yazan değere değil gerçek hp ye bakmak gerek, mesela; Case JXC 75 hp ölçümünde 58 hp veriyormuş,

Bu arada yeni traktörünüz hayırlı olsun,

58 hp çok iyi yaaa, buda yeni bir yorum oldu konuya farklı bir akıcılık kattınız nayilaga trakklüp case jx75c nin 58 hp olduğunu öğrenmış oldu: )))))))))))))))))))))))))) Trakyanın sert toprağın da 58 hp lik traktörüm ile 3 lü 15 NO profil şase pulluk çekiyorum.ayrıca 20 li 1140 kg lık matris armoni leri çekiyorum : ))))))

Son düzenleme: