Case Jx100 Pro Ayçiçeği Sapları (Ciguli) Çekimi

Merhaba arkadaslar.Bilindiği üzere ayçiçeği sezonu başlamış oldu.Geçenlerde biçtiğimiz yerleri dünden itibaren kıymaya başladım.Diğer taraftan biçim devam ediyor.Şimdi cekimleri sizlerle paylaşıyorum.Herkeze keyifli forumlar

[video=youtube;sT7rZhFEU3M]https://www.youtube.com/watch?v=sT7rZhFEU3M[/video]

Bereketli olsun kolay gelsin
Sağolasın mustafa
Eyvallah ismail sağoalsın
Kolay gelsin,bu ciguliyi kullanirken onlerde hidrolik kolu olacak ya.diger turlu onune tahtada yapcan saplar illa biyere giriyor
Yorum için teşekkürler.önlerde olsa motor sopalardan kurtulcak,öylede butun tozu radyatör ve hava filtresini tıkar diye düşünüyorum.
Trsekkurler
Sağolun
Kolay gelsin.maşallah adaşım ben daha 1 dönÜm biçtiremedim.çok hızlısınız.adaşım ekip çok sağlam bu arada amcanlarla beRabermisiniz yoksa hepsi sizemi ait.
Sağolasın adasım.bugunle birlikte 120 dekar civarı sadece 108ler kaldı onlarıda birkaç gun sonra biçeceğiz daha yeşiller.Soruna gelecek olursak bir amcam var çiftçiliğimiz beraber,hayvancılığımız ayrı.aynı bahçede değiliz karşı yolda oturuyorlar.hepimiz amcamlarla birlikte 4 kişiyiz.bu şekilde bile anca işlere yetişiyoruz,tek olunduğu zaman yetiştirmek güç,hayvanlarda var anca hepimiz birlikte yurutuyoruz haliyle.

• Beğen
Tepkiler: Alexander
Bereketli olsun, kolay gelsin.
JX100 ile hangi Viteste gidiyorsun, ne kadar yakıyor, ölçme fırsatın oldu mu?
Sabahtan çıkıp akşam üzeri 6 civarına kadar çekiyorum depo yarım olmuyor yarına yakın şekilde kalıyor evden doldurduğum için kaç litre olduğunu kestiremiuorum.yerler bozuksa 2yle çekiyorum duzluk olursa 3le çekiyorum çok hızlı olduğunda sopalar kaputa vurmaya zor ediyor çizilmemesi için yavaş çekmeye dikkat ediyorum :)
kolaygelsın bereketlı olsun
Sağolasın ismail hepimize.
Güzel paylaşım. Kolay gelsin. Hadi bakalım çiçekleri de satta sana bir Arion alalım...:D

Sağolasın erkan,sezonu kapayalım mali vaziyet ne olur ona göre hareket edicez :) jd artık kendine çalışmaya başlıyabilir bu senelerden sonra temizken düşünüyorum hesaplı bi iş olursa kısmet.fabatikliğim yok iyi fiyata iyi bi teknoloji urun her zaman iyidir:)