Proxima 70 - Mükemmel Güc/Tutunma

Kilitte kalıpta benim kilitsiz çektiğim motorlar var kilitte aynı yükü tekerleklere verir emeklemede vurur ve agirliğı daha iyi kullanir

Senin kilitliyken kalip benim cektigim dedigin traktorlar hafiftir.senin erkuntsa tabiri caizse demir yigini.haliyle kilitsiz asilir.senin emekleme dedigini ben anlamadim.simdi kilitli olup 4 tekerin ayni anda asilmasi mi iyi yoksa kilitsiz bi sag bi sol capraz mi iyi.ben kilitsizken kilitliden iyi asildigini daha hic gormedim gorende varsa bi video atsin

Yazdığına göre 8 ton yuk diyor.. ki 70 lik bi motorun bu kadar rahat hareket ettiğini ben görmedim..

kilitli olmadığı halde tekerlerde gayet dengeli cabaliyo..

Murat teorik olarak kilidin bile ise yaramadığı yerde fatih in dediği gibi bi sağ bi sol yani capraz zorlayip romorkun 2 tekeri birden değil de.. önce birini sonra birini kurtarmaya çalışmak lazım.. yoksa biri gelip çekecek artik:)

Senin kilitliyken kalip benim cektigim dedigin traktorlar hafiftir.senin erkuntsa tabiri caizse demir yigini.haliyle kilitsiz asilir.senin emekleme dedigini ben anlamadim.simdi kilitli olup 4 tekerin ayni anda asilmasi mi iyi yoksa kilitsiz bi sag bi sol capraz mi iyi.ben kilitsizken kilitliden iyi asildigini daha hic gormedim gorende varsa bi video atsin
Yanliş anlaşılmasın erkunt karda emekliyor lakin çamurda çift teker cekiyor erkunttan önce mf4255 vardı o direkt emekliyordu