Traktör tavsiyesi T480 4wd mi yoksa tt55 4wd mi john dere 5055e mi karar veremedim

Hayırlı olsun kaç paraya aldınız

mTalk'tan gönderildi

53 bin anlaştık kısmet 58 modeli meyve için biraz yüksek dedim yok çok ideal yarın getireyim motoru gör dedi
Ama hindistan malı Sonalika 3100FLT motor var üzerinde perkins değil bunu avantaj olarak yorumlayan da var dezavantaj diyen de var. Sizce _? daha teslim almadım perkins modeli olan 55 lik daha pahalı

• Beğen
Tepkiler: 43harun26
53 bin anlaştık kısmet 58 modeli meyve için biraz yüksek dedim yok çok ideal yarın getireyim motoru gör dedi
Ama hindistan malı Sonalika 3100FLT motor var üzerinde perkins değil bunu avantaj olarak yorumlayan da var dezavantaj diyen de var. Sizce _? daha teslim almadım perkins modeli olan 55 lik daha pahalı
Bizde de aynı motorlu başak 2060 var. 110 saatte memnunuz çekiş ve yakıt olarak. Sadece biraz gürültülü çaışıyor.

Merhaba. Hangi traktörü tercih ettiniz? Ben de hiç traktör kullanmadım. Genel itibariyle zeytin bahçelerim için ve ovada yonca biçmek, balyalamak için traktör arayışındayım. Td65b ve nimet70 üzerinde duruyorum.

Selamlar
Bir çaylak olarak aranıza yeni katıldım

60 dönüm badem bahçesi kuruyorum bu sene dikim yapıcam 2500 fidan
öncelikle traktör kullanmadım daha önce ilk traktörüm olacak rotavatör ,pulluk ,1 tonluk taral kullanıcam
torağım hiç işlenmemiş yoz toprak sert yani ve taşlı
bazı kesimler eğimli olduğu için 4x4 almam gerek diye düşünüyorum
nh t480 4wd , nh tt55 , JD 5055e bunları araştırıyorum
tecrübelerinizi paylaşırsanız memnun olurum

saygılar

Arkadasim meyve bahcesinde kullanacaksan kabinsiz ve tentesiz masdey ferguson 255 turbo 240 s 260 veya 250 gold al beygir gucune gore hangisi yeterse onu al hem alcak gücü de yeter daha büyük alma agaclarin altindan geçemezsiniz gözünü elini yüzünü cizer dallar, millet bizim burada (balikesr) kabinsiz traktör ariyor bahce arası sürdürmek için kabine bosuna 10 bin lira verme 2-3 sene sonra sokersin fidanlar büyüyünce