Santrafijmi milli pompami

Selam arkadaslar foruma yeni uye oldum .17 dakkar tarlam var suan misir ekili salma su veriyorum. Misiri kaldirdiktan sonra yonca ekecem senede 5 bicim yapmayi planliyorum asil soruya gelecek olursak 15 metre kuyu su 1 metrede 13 luk lombardin var uzerinde konyadan aldigim öz uygun yuksek basincli 4 luk pompa var eski pompasi 22 mini fiske basarken yeni pompa cok az bi gazla 44 mini fiske basiyor. Guclu eski bi traktor var k55 6 silindirli benim aklima gelen öz uygun dan ayni pompadan bir tane daha alip 2 pompaya sehpa yaptirip kasnak takarak traktorun kuyruk milini baglayarak sulama yapmayi dusunuyorum yada 6 lik tek pompa almak mi iyi yoksa 2 tane 4 luk pompami. 4 luk pompa 600 tlye aldim konyada özkarsudan sifir 15 metre 6 lik milli pompa icin 7.500 tl fiyat aldim tarlada rampa yok kuyu tarlanin kosesinde. Telefondan yaziyorum kusura bakmayin yazis seklinden. Simdiden tesekkurler

Mümkün mertebe traktör pompaya bağlanmamalı. Yakıtta çok farkediyor. !7 hp lombardini 45 fıskiye, 70 66 da 45 fıskiye basıyordu.. 70 lik sulama başına 4 saatte 17-18 litre yakarken lombardını 8 litre ile 4 saat çalışıyordu.. 40-45 fıskiye kullanacaksanız 17 hp bir lombardını alıp 110 luk çıkış ile kullanın derim..

• Beğen
Tepkiler: ENES4422
Abi eski pompa yarim gazi geckin 22 mini fiske ceviriyordu yeni aldigim pompa ise yarim gaza varmadan 44 mini fiske ceviriyor. 600 tlye aldim pompayi kaynakcida isi var sase uymuyor motor baglantisi farkli biraz konyadaysan sana satin aldigim adresi vereyim

• Beğen
Tepkiler: keykubat
Abi eski pompa yarim gazi geckin 22 mini fiske ceviriyordu yeni aldigim pompa ise yarim gaza varmadan 44 mini fiske ceviriyor. 600 tlye aldim pompayi kaynakcida isi var sase uymuyor motor baglantisi farkli biraz konyadaysan sana satin aldigim adresi vereyim

Allah ömür verirse 2017 tarım fuarına gelince alırım artık yada gelen giden olursa bakarım bi şekilde çaresine.Şimdilik sezon bitti .Adres ve telefon numarasını paylaşırsanız makbule geçer.

Allah ömür verirse 2017 tarım fuarına gelince alırım artık yada gelen giden olursa bakarım bi şekilde çaresine.Şimdilik sezon bitti .Adres ve telefon numarasını paylaşırsanız makbule geçer.
www.ozuygun.net/index.htm internet adresinde telefon numarsi adresi yaziyor telefon acip kargo ile gonderebiliyorsa alin cok avantajli motor az yakiyor pompanin parasini kisa surede cikarir