Traktör İçin Malzeme Sepeti

06.12.2012
4,450
2,132
ISPARTA

Arkadaşlar traktörün ön tarafına ağırlıklara takılan bir sepet tasarladım. Özellikle basit yapımı ve kolay takılıp-çıkarılmasına özen gösterdim. Benim çok işime yarıyor, uzak arazilere gideceğim zaman yanıma gerekli yiyecek-giyecek ve malzeme almam gerektiğinde kullanıyorum.

https://www.youtube.com/watch?v=6oEamNNqK5Q

Resimler ve ekler

• ll.jpg
    ll.jpg
    308.9 KB · Görüntüleme: 249
Arkadaşlar traktörün ön tarafına ağırlıklara takılan bir sepet tasarladım. Özellikle basit yapımı ve kolay takılıp-çıkarılmasına özen gösterdim. Benim çok işime yarıyor, uzak arazilere gideceğim zaman yanıma gerekli yiyecek-giyecek ve malzeme almam gerektiğinde kullanıyorum.

https://www.youtube.com/watch?v=6oEamNNqK5Q
Abi bu farları kapatıyor o üstteki lamba yolu mu aydınlatıyor

Elinize sağlık bence her traktörde olması gereken bir şey . Bende aynısını td75b için yan tarafta takım çantasının üzerinde yaptım daha kullanışlı oldu size de tavsiye ederim . Takım çantası kendi orjinali değil demirden yapılmış daha büyük ve sağlam bir şey .

• Beğen
Tepkiler: ENES4422
Elinize sağlık bence her traktörde olması gereken bir şey . Bende aynısını td75b için yan tarafta takım çantasının üzerinde yaptım daha kullanışlı oldu size de tavsiye ederim . Takım çantası kendi orjinali değil demirden yapılmış daha büyük ve sağlam bir şey .

Aydın taraflarında yan sepet kullanıyorlar. Fakat benim bir tarafta hidrolik direksiyon pompası var sağ tarafta ise filtreleri engelledi. En uygun ön taraf oldu. Römork takılıyken gerek olmuyor ama arkaya pulluk gibi aletler takılıyken haliyle malzeme koyacak yer gerekiyor. Böyle bir çözüm bulduk..:)

Guzel olmus baska fikri olanlarda uygulamali gondersin sepet zaten delikli oldugu icin radyatorun hava akimini engellemiyor far bu tiplerde arkasinda kalmis tepede var bazi traktor modellerinde daha iyi uygulanabilir zekice bir fikir bende pullugun ve diskaronun ustune bir modelde calismaya basladim netice aldigimda atarim siteye benimki illa kasa olacak diye bir sey yok klasik merkep heybeside olabilir atarsin pullugun ustune hic bir isleme gerek yok tasirsin erzagini

• Beğen
Tepkiler: ENES4422