CLAAS TUCANO 430' UN KURBAN KESİMİNDEN KARELER 2016...!!!

09/06/2016

Arkadaşlar bir arkadaşımız sezon başında ikinci el bir CLAAS Tucano 430 almıştı. Kurban kesmeye bize getirmişti. Bende sizler için birkaç fotoğraf çektim. Daha önce Medion 310 kullanıyordu. O makinayı da başka bir arkadaşımız aldı. Onuda bir başka konuda paylaşacağım.....;)

alipasalierkan.........;)

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

SON

First CLAAS......!!!

Tucanonun sahibine hayırlı olsun biçerdöveri. Kazasız belasız sürüşler. Tablanın üzerindeki perde sacını görmeye gelebilirim haberiniz olsun. Kanola biçerken sıçrayanlar düşmesin diye bende yaptırmayı düşünüyorum.

Hayırlısıyla güle güle kullansın.tucanolarda sap kıyıcı arkayı derinden mi boluyor acaba .bayağı yukardan sap dusuyor sanırım

Tucanolarda beygirlerin bitiminin hemen altında boydan boya tane sensörü var. Onun altına kadar uzanıyor saç. Sapta o saç üzerinden kayarak yere düşüyor. Lexionda da sistem böyle diye biliyorum.

• Beğen
Tepkiler: İskenderSacan
Yorumlar için sağolun arkadaşlar....;)

Hayırlısıyla güle güle kullansın.tucanolarda sap kıyıcı arkayı derinden mi boluyor acaba .bayağı yukardan sap dusuyor sanırım

CLAAS' larda sap yukarıdan dik bir şekilde düşer. Kolay kolay tıkanma yapmaz. Diğer markalar da bildiğim kadarıyla daha değişik.

Sahibine hayırlı olsun Erkan abi claas lar sizde yabancıya gitmiyor anlaşılan...

Kolay kolay yabancıya gitmez. Zaten değiştiren de daha yeni model için değiştiriyor. Arkadaşlar arasında paslaşılıyor. Makinalar da sağlam olduğuna pek kaçırmıyorlar.

Tucanonun sahibine hayırlı olsun biçerdöveri. Kazasız belasız sürüşler. Tablanın üzerindeki perde sacını görmeye gelebilirim haberiniz olsun. Kanola biçerken sıçrayanlar düşmesin diye bende yaptırmayı düşünüyorum.

Saçları Babaeski' de Öz Eskişehirli Biçerdöver Sanayi yapıyor. Gelip takıyorlar. Bizde kanola biçmeye başladıktan sonra gerekli olduğunu gördük. Kendimiz yapmayı düşünüyorduk. Sonra durumu kendilerine ilettik. Yaptılar ve baya da tutuldu. Başka markalara da yapıyorlar. Gerçekten faydalı birşey. Boğazın üstüne pek sap falan da gelmiyor böyle olunca. Modeli zaten Vario tablaların ki ile aynı. Orijinal gibi duruyor.

• Beğen
Tepkiler: MUSTAFA361