ÇETİNER 6 TONLUK RÖMORKUN BOYANMASI VE LED DORSE LAMBA MONTAJI 2016...!!!

03-04/06/2016

Arkadaşlar bu römorkumuzu birkaç sene önce ikinci el olarak almıştık. Tabanı paslanmıştı. Hep boyamayı düşünüyorduk. Bu sene harman öncesi fırsat bulup römorku boyadık. Birde yanlara led dorse lambası montajladık. Bende sizler için çalışmamızdan birkaç fotoğraf çekmiştim. Şimdi sizlerle paylaşıyorum.....;)

alipasalierkan...................;)

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

SON

Yorumlar için sağolun arkadaşlar....;)

Güzel olmuş Erkan abi yanlız bu römork 6 tondan fazla almıyor mu
Fazla alıyor. 10 Ton civarı alıyor. Fakat normalde tek sıra ilave ile kullanılması gerek. İkinci ilave ayçiçek için...

Eline sağlık güzel olmuş eski boyaları neyle kazıdınız acaba? Benimde boya işi varda
Spiral' e takılan zımpara ve tel fırça ile kazıdık. Zımparaların ince kalın olarak çeşitleri var. Mümkün olduğunca ince almaya bakın. Yoksa çok kazıyor. Boya kapatmıyor. Tel fırçanında bardak şeklinde olanlarından alın. Diğerleri tehlikeli.

naçizane fikrim boyama işi çok güzel lambaların yeri hatalı çünkü römorka branda çekildiğinde lambaların işi çok zor.
Mecbur o şekilde oldu. Aralıklar eşit olması için başka konumlanma şansı yok.

Kolay gelsin güzel işçilik olmuş.stoplardada eklektrik varsa birlikte trafikte rahat kullanım sağlar
Tesisat vardı zaten. Boyamışken yanlara az şekil katalım dedik.

Işıklandırma kablolarını bi borudan falan geçirsendin daha güzel olurdu. (Elektrikte kullanılan spiral boru var) yine de güzel olmuş.
Olurdu ama gerek yok. Korunaklı yerdeler. Kolay kolay birşey olmaz.

Güzel çalışma olmuş Erkan, senin okul seçimi yanlış be biladerim, sen bu işlere daha yatkınsın.
Vallah 10 parmağımda 10 marifet var Nail abi. Nerde uzmanlaşsam bilemedim....:D

• Beğen
Tepkiler: Yaşar Akgün