JD 5625 yardım ???

Arkadaşlar , bugün 5625 le tarla sınırında ki bi dikenli küçük ağaçların üstünden geçtim ince dallar olduğu için pek umursamadım ama tam ilerlerken motor askıda kaldı ne ileri ne geri yapıyo sonra bi şekilde kurtuldum ordan , altına baktğımda mazot deposunun alttan yumruk büyüklüğünde çok az şiştiğini gördüm öyle de kaldı şu an mazot akıtma falan yok acaba bana sorun yaratırmı ? He bide ön çeker şaltının etrafındaki siyah koruyucuyu delmiş sizce bu problem olurmu ?

• Beğen
Tepkiler: ziyaretci33
Traktörü askıya almışın anlaşılan çapraz tekerler boşa dönmüş. Orası normal ama altına gir bak darbe delik kırık çıkık bişey varsa ara servisi baktır bence. Deponun delinmemesi iyi çünkü o depo ne yama tutuyor ne tutkal cok değişik bir malzemesi var kaportacılar bile kapatamıyor yenisini alman gerekirdi JD nin depolarıda çok pahalı.. Geçmiş olsun.

Traktörü askıya almışın anlaşılan çapraz tekerler boşa dönmüş. Orası normal ama altına gir bak darbe delik kırık çıkık bişey varsa ara servisi baktır bence. Deponun delinmemesi iyi çünkü o depo ne yama tutuyor ne tutkal cok değişik bir malzemesi var kaportacılar bile kapatamıyor yenisini alman gerekirdi JD nin depolarıda çok pahalı.. Geçmiş olsun.

Çok saolun bizde korktuk ama bereket bişey yokmuş çok az şişme var ama delinme yok şükür