★★★Deutz fahr agrofarm 430/420 Tırmık çekimi★★★

Cevap: ★★★Deutz fahr agrofarm 430/420 Tırmık çekimi★★★

Çok güzel bir çalışma olmuş Görkem çok emek var gibi görünüyor.

Şu video çekme isi hakikattan çok zor bir işmiş hiç dışarıdan göründüğü gibi değil. Bende heves ettim kamera aldim ama bir türlü istedigim gibi cekim yapamıyorum. Son birkaç silaj tarlası kaldı tekrar cekim yapmayı denicem.

Bu arada gopronun bataryası ile kac saat çekim yapabiliyorsun ve tırmiklara kamerayı nasıl bagliyorsun ?

Teşekkürler, evet biraz zor video çekmek gelde bunu bilmeyenlere anlat çekim var videoların ayıklanması var düzenlenmesi var internete koymak var son videoyu youtube a atarken 3 defa sıkıntı çıkardı vs vs uzayıp gidiyor ama yinede eğlenceli;)
goproyla ortalama 1 saat çekim yapıyorum 1080 60fps yada 50fps de. time lapsede süre uzuyor baya.
kamerayı tırmığa mıknatısla tutturuyorum internete yaz "gopro magnet" diye görsellerde çıkanların el yapımını yaptım basit bişey zaten mıknatısa yapışkanı yapıştırıveriyorsun . umarım seversin video işini:)

Bütün fotolar güzel, favorim ise alttaki. Küçültüp yükledim.
29231934110_600bcda3a4_k.jpg

Görkem ellerine sağlık...
Deutz 430 gs'ye halen bağrım yanık..
Bende videoyu güzel hazırlamışsın..
Devam edersin inşallah...

Görkem ellerine sağlık...
Deutz 430 gs'ye halen bağrım yanık..
Bende videoyu güzel hazırlamışsın..
Devam edersin inşallah...

Teşekkürler Yusuf Abi seni benim konularda görmek zor, hayli müteşekkir oldum Efendim:)

Deutz gs serisi harika bir seri biz deutzları aldığımız zaman uçuk fiyatları vardı ve elektronik olduğu için sıcak bakmadık. şuan 5c serisi çıkıyor birtek motoru ve görüntüsü farklı diğer özellikleri benzer hatta 5c nin artıları var. Şu deutzları biraz eskitsek allah nasip ederse 130-150 beygir segmentinde motor düşünüyoruz yine deutz olmak şartıyla:)

Video hobim oldu, elimden geldiğince dilim döndüğünce tarımsal işleri anlatıyorum videoyla.
Siz izleyicilerin hoşuna gidiyorsa ne mutlu...