Jx 75 c 14 numara 4 lu ile abız surumu

Sayın illüzyon arıza lardan bahsedermisiniz?

Traktörü aldık iyi herşey güzel bi baktık traktör zıplıyor yani diğer muadillerine göre baya baya zıplıyor neyse dedik olur böyle şeyler ağırlık falan takılır halledilir.

Sonra debriyaj kaçırmaya başladı 1 oldu 2 oldu 3 oldu sonra debriyaj değişti balata değişti. İçinde bilye dağıtmış onlar değişti.

Ondan sonra motor bloğu çatladı
Kuyruk mili(sadece zeytin ilaçlama takılıyor) bozuldu. Bozuldu derken ses yapıyor tam randımanlı çalışmıyor,gaz yemiyor.

En son olarak hidroliklerde arıza verdi hidrolikler durduk yerde arkada bişey takılıysa zıplıyor.

Yani çevremizden de bi sürü 75den 110a kadar alan kişi oldu hatta biz ilk Case alanlarız. Hepsinde bi şikayet mevcut. Yani pek zora gelemeyen traktörler. Bu sadece 75 değil hepsinde böyle.

Avrupa serilerinde(gerçi JXC seriside Avrupa olması gerek) bu durumlar var mıdır bilmiyorum ama bizde alanlar bu traktörlerden pekte memnun kalmadı.

merhabalar bende bir jx75c kullanıcısıyım motorumu alalı 1yıla varmak üzere allaha şükür daha hiçbir arıza yapmadı herşeyde neredeyse sadece 75 c yi kullandım .tabi arıza olayı biraz şans birazda kullanıma bağlı faktörler .dikkat ettiyseniz forumdanda anlaşıldığı gibi türkiyede baya jxc kullanıcısı var genel olarak bakıldığında kullananların yüzde 90 nı memnun.hatta bizim burdaki servis jx lerde sıkıntı çıkıyor ama jxc lerde pek raslanmıyor demişti .asıl konuya gelelim vidyodaki traktörün maşallahı var iyi gidiyor tarla tavlı gibi sanki ..buda benim 75c izlemenizi istedim mayıs ayında sulanmadan sürülen anız tarlası biraz sert... buyrun... https://www.youtube.com/watch?v=FC4BWYZE9ug

• Beğen
Tepkiler: fatih982
merhabalar bende bir jx75c kullanıcısıyım motorumu alalı 1yıla varmak üzere allaha şükür daha hiçbir arıza yapmadı herşeyde neredeyse sadece 75 c yi kullandım .tabi arıza olayı biraz şans birazda kullanıma bağlı faktörler .dikkat ettiyseniz forumdanda anlaşıldığı gibi türkiyede baya jxc kullanıcısı var genel olarak bakıldığında kullananların yüzde 90 nı memnun.hatta bizim burdaki servis jx lerde sıkıntı çıkıyor ama jxc lerde pek raslanmıyor demişti .asıl konuya gelelim vidyodaki traktörün maşallahı var iyi gidiyor tarla tavlı gibi sanki ..buda benim 75c izlemenizi istedim mayıs ayında sulanmadan sürülen anız tarlası biraz sert... buyrun... https://www.youtube.com/watch?v=FC4BWYZE9ug
Senin traktöründe masallahi var bizim sürülen yer en son 45 gün önce sulandı ama sert kepir toprak ben çok memnunum özellikle yakıtından