TRAKKULÜP YILIN TRAKTÖRÜ SEÇİMİ

Yılın Traktörü

• Kullanılan toplam oy
    48
  • Bu anket kapanacak: .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: TRAKKULÜP YILIN TRAKTÖRÜ SEÇİMİ

KoCa YöRüK link=topic=10148.msg108561#msg108561 date=1229179160' Alıntı:
hayırdır salih case bıraktınmı

Case-İH bırakılır mı ?
bu modellere bakınca CVX serisi biraz geride kalıyor...
CVX 175 yerine Puma 225, Magnum veya Steiger olsa onu seçerdim ama CVX serisi biraz pasif kalıyor...

POYRAZLI SALİH link=topic=10148.msg109686#msg109686 date=1229284231' Alıntı:
Case-İH bırakılır mı ?
bu modellere bakınca CVX serisi biraz geride kalıyor...
CVX 175 yerine Puma 225, Magnum veya Steiger olsa onu seçerdim ama CVX serisi biraz pasif kalıyor...
cvx de güzel traktör deilmi...cvt şanzıman falan yokmuydu...

KoCa YöRüK link=topic=10148.msg109691#msg109691 date=1229284392' Alıntı:
cvx de güzel traktör deilmi...cvt şanzıman falan yokmuydu...

2009da Magnum ve Puma serilerinde de CVT şanzıman olcak...
benim favorim Puma 225
CVX 175e gelince CVT şanzıman SİSU Motor 11.500 KG traktör ağırlığı... nakliyede iyi olur ama aşırı ağır olması tarlada fazla yakmasına neden olur...

POYRAZLI SALİH link=topic=10148.msg109914#msg109914 date=1229348891' Alıntı:
2009da Magnum ve Puma serilerinde de CVT şanzıman olcak...
benim favorim Puma 225
CVX 175e gelince CVT şanzıman SİSU Motor 11.500 KG traktör ağırlığı... nakliyede iyi olur ama aşırı ağır olması tarlada fazla yakmasına neden olur...
nasıl 11.500kg salih yanlısın olmasn...magnum desen belki derim ama...okadar ağır gözükmüyo

bu anket dengesiz olmuş bana göre üyelerimiz oy kullandıktan sonra yeni modeller ekleniyor???? oy verseler sonra eklenen makine için karar değiştiren arkadaşlar ne olucak?? bunu bir düşünün isterseniz

dennizs link=topic=10148.msg110739#msg110739 date=1229443864' Alıntı:
bu anket dengesiz olmuş bana göre üyelerimiz oy kullandıktan sonra yeni modeller ekleniyor???? oy verseler sonra eklenen makine için karar değiştiren arkadaşlar ne olucak?? bunu bir düşünün isterseniz
Oylarını silme yetkileri vardı ama nedense birisi o yetkiyi kaldırmış bende ekliyemiyorum o seçeneği

KoCa YöRüK link=topic=10148.msg111487#msg111487 date=1229492600' Alıntı:
ama sitesinde 6790 kg falan yazıyo...

Elinde CVX serisinin broşürü varsa en son sayfada teknik özelliklerinin altında şöyle bi not var ' ' Trakmak A.Ş. bu broşürde söz konusu edilen teknik bilgi ve spesifikasyonları değiştirme hakkını saklı tutar. ' ' bu sözden ne anlıyorsun ? özellkile ' ' teknik bilgi ve spesifikasyonları değiştirme hakkını saklı tutar ' '

Arkadaşlar yılın traktörü oylamaları böyle yapılmazki. Yılın traktörü demek o yıl içinde yeni üretilmiş traktörlerin katıldığı oylamadır. Bu oylama yapılırken beygir gücü pek ön planda olmaz. Fakat yeni üretilmiş traktörler olması söz konusudur. Bu listede bakıyorum. Kaç sene önce üretilmiş ve hâla üzerinde bir değişiklik yapılmamış traktörler var. Bu oylama 2008 yılı içinde üretilen veya 2008 yılı içerisinde daha önceden varolan bir traktörün yeni ek özellikleri ile donatılmış hâlinin olması gerekmektedir. Bu ankette benim bildiğim kadarıyla Fendt 818 Vario, Valtra N 121 ve Case CVX 175 olmaması gerekiyor. Eğer bu yıl içerisinde ek bir donanım ile donatılmışsalar katılabilirler. Fakat benim bildiğim bu modellerde yenilik yok.

alipasalierkan link=topic=10148.msg112054#msg112054 date=1229536831' Alıntı:
Arkadaşlar yılın traktörü oylamaları böyle yapılmazki. Yılın traktörü demek o yıl içinde yeni üretilmiş traktörlerin katıldığı oylamadır. Bu oylama yapılırken beygir gücü pek ön planda olmaz. Fakat yeni üretilmiş traktörler olması söz konusudur. Bu listede bakıyorum. Kaç sene önce üretilmiş ve hâla üzerinde bir değişiklik yapılmamış traktörler var. Bu oylama 2008 yılı içinde üretilen veya 2008 yılı içerisinde daha önceden varolan bir traktörün yeni ek özellikleri ile donatılmış hâlinin olması gerekmektedir. Bu ankette benim bildiğim kadarıyla Fendt 818 Vario, Valtra N 121 ve Case CVX 175 olmaması gerekiyor. Eğer bu yıl içerisinde ek bir donanım ile donatılmışsalar katılabilirler. Fakat benim bildiğim bu modellerde yenilik yok.
FENDT ' i ve VALTRA ' yı arkadaşlar istedi..!
ÇağRı link=topic=10148.msg112213#msg112213 date=1229545591' Alıntı:
Oyu silme yetkisi var zaten.
Şimdi var o mesajı yazmadan önce o yetki yoktu birisi o yetkiyi kaldırmıştı Koray ' a söyledim o halletti..!

alipasalierkan link=topic=10148.msg112054#msg112054 date=1229536831' Alıntı:
arkadaşa aynen katılırıyorum ve birde eklemek istiyorum neden hep büyük traktörler 90bg den az gücü olan traktörler traktör kabul edilmiyormu mesela ben bu oylamada nh ın olsun mf nin olsun bahçe traktörlerinide görmek isterdim..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...