CASE IH Farmal-C Serisi

Daha yeni 2 adet NH geldi ikiside aynı biri 30 bin e 3 taksit 10 ar lira biride 15 bine tek taksitle aldı zaten bayiye hipotek li oluyor birde traktör borcu karşılıyor sa neden satması nki hal böyle olunca kredi kullanamayan herkez traktör yeniledi benim hiç borcum yok ama kredi kullanamıyorum nedeni şimdiye kadar hiç kredi kullanmamis im o yüzden

• Beğen
Tepkiler: m.atabey40
bursa fuarında 115c yi 141 bine aldın geçen hafta salı günü teslim ettiler
çarşamba 5li 12 no ünlü ile 20 dönüm yer sürdüm yaklaşık dekara 2,9 litre yaktı
2nin 3ü kaplumbağada iyi gidiyor bazı sert yerlerde 2nin 2si tavşana almak gerekti
traktör biraz hafif öne orjinal 2 ağırlık arkayada orjinal 2 ağırlık artı öne ağır bir tampon yaptırmayı düşünüyorum

2nin 3ü kaplumbağada iyi gidiyor bazı sert yerlerde 2nin 2si tavşana almak gerekti
traktör biraz hafif öne orjinal 2 ağırlık arkayada orjinal 2 ağırlık artı öne ağır bir tampon yaptırmayı düşünüyorum

Bizim civar köyden farmall 115 c alan arkadaş traktörüne pistonlu inç ayarlı tam otomatikli 5li ünlü pulluk almıştı traktörün geldiği gün pullugu takıp çifte gitmiş oda sizin sürdüğünüz vitesle sürmüş çekişi iyi diyor ama sıra başlarında pullugu kaldırınca traktörün önü kalkıyor onun içinde iki ön ağırlık ve tampon yaptırıp önünü agırlastıracam dedi. Alabora çekmiş önceki traktörü mf 3.075ten az yakmış.

Bizim civar köyden farmall 115 c alan arkadaş traktörüne pistonlu inç ayarlı tam otomatikli 5li ünlü pulluk almıştı traktörün geldiği gün pullugu takıp çifte gitmiş oda sizin sürdüğünüz vitesle sürmüş çekişi iyi diyor ama sıra başlarında pullugu kaldırınca traktörün önü kalkıyor onun içinde iki ön ağırlık ve tampon yaptırıp önünü agırlastıracam dedi. Alabora çekmiş önceki traktörü mf 3.075ten az yakmış.

pulluk dönerli ise önü kalkmış olabilir ama tekli düz profil şase ise kalkmaması gerekli benim kullandığım normal mavi ünlü pulluktu

• Beğen
Tepkiler: kirci02

Peki traktörünüz den memnun musunuz? Yakıt,çekiş,konfor yol hızı ve yolda zıplama gibi sürüş keyfi nasıl?

yakıt olara kbirkaç yüz saatten sonra düşeceğini tahmin ediyorum
çekiş dersen ilk defa büyük traktöre sahip oluyorum emsal modellerinde tecrübem yok bana sorarsanız gayet iyi
konfor ve donanım fiyatına göre gayet iyi emsal yerli modellerden daha sessiz
yol hızı 40km ye kadar çıkıyor ama zıplamadan dolayı 35 36 km hızda kullanıyorum
ayrıca zıplama olayına çözüm nedir acaba lastik havalarını indirsek olurmu

pulluk dönerli ise önü kalkmış olabilir ama tekli düz profil şase ise kalkmaması gerekli benim kullandığım normal mavi ünlü pulluktu

Pulluk dönerli degil normal tip ama inc ayari pistonlu oyle olunca sase daha agır ve uzun bizde aynı pullugun inc ayari mekanik olanı var bizimki 800 kg pistonlu inc ayarlısı 1200 kg geliyor galiba pulluk uzun olunca önünü kaldırdı.

yakıt olara kbirkaç yüz saatten sonra düşeceğini tahmin ediyorum
çekiş dersen ilk defa büyük traktöre sahip oluyorum emsal modellerinde tecrübem yok bana sorarsanız gayet iyi
konfor ve donanım fiyatına göre gayet iyi emsal yerli modellerden daha sessiz
yol hızı 40km ye kadar çıkıyor ama zıplamadan dolayı 35 36 km hızda kullanıyorum
ayrıca zıplama olayına çözüm nedir acaba lastik havalarını indirsek olurmu
Ziplama olayını tamamen kesmek zor bunun nedeni lastiklerin radyal olması ve traktörün kısa olması bizim traktör dede aynı problem vardı önünü 15 cm uzattık şimdi çok daha oturaklı oldu ve yolda ziplama azaldı...

Öncelikle hayirli olsun iyi fiyata almissiniz.bizde fiyat arastirmasi yapiyoruz.pazarlikta bayiyi zorlamak için sizin aldiginiz fiyatlara traktor faturasinin fotoğrafini yoruma ekleye bilirseniz sevinirim.bizede fiyat konusunda yardimci olmus olursunuz.

Öncelikle hayirli olsun iyi fiyata almissiniz.bizde fiyat arastirmasi yapiyoruz.pazarlikta bayiyi zorlamak için sizin aldiginiz fiyatlara traktor faturasinin fotoğrafini yoruma ekleye bilirseniz sevinirim.bizede fiyat konusunda yardimci olmus olursunuz.

eğer olursa aynı faturanın içine birda gaspardo dik freze sokmaya çalışıcaz o yüzden rakam yüksek yazılacak
ancak burada fotoğraf işini ve knu açma işini beceremediğim için yapamam galiba
fiyat konusu burada da küçük çaplı kriz yarattı bayi ve diğir müşteriler arasında

uzatma işi nasıl oldu acaba ben ağırlıkların hemen önüne gelecek şekilde tampon yapmayı düşünüyorum
20161030_145124.jpg Bu şekilde 15 cm uzattık bizimkininde arkası ağır onu hafif geliyordu şimdi çok daha oturaklı oldu.Bu işlemi yapmadan önce lastik havalarını 16ya kadar düşürdük yinede bir değişim olmadı biz de bu şekilde yapmak zorunda kaldık...

Ekli dosyayı görüntüle 14623 Bu şekilde 15 cm uzattık bizimkininde arkası ağır onu hafif geliyordu şimdi çok daha oturaklı oldu.Bu işlemi yapmadan önce lastik havalarını 16ya kadar düşürdük yinede bir değişim olmadı biz de bu şekilde yapmak zorunda kaldık...

ileride bir sıkıntı çıkarmazmı acaba