John deere yi kötü bulmaya başlayanlar varmı ?

Kalite ve sağlamlıkta 6000 ve R serileri her zaman açık ara önde ama şuda var Jd bin kötü denen serileride çoğu traktör markasından kaliteli benim düşüncem.
Her serisi yerli modellerden kaliteli orası ayrı ama ona göre de pahalı yerlide 10 kronik sorun varsa jd dede 3 4 sorun vardir ama 6000serisi ve R serisinde duymadim kronik arıza tek sıkıntı cok özel bi yağ kullaniyor hidrolik ve sanzimanda baska yag karistiginda bittiğinin resmidir

• Beğen
Tepkiler: burakpeler
2006 MODEL 5403 KULLANICISIYIM. TRAKTÖRÜ ALDIK ALALI 7 KERE BASKI BALATA DEĞİŞTİRDİK ZATEN KUYRUK MİLİNDEN HİÇ VERİM ALAMADIK. SÜREKLİ BİLYA DAĞITMA VE BASKIYI BALATAYI BOZMA SORUNU VARDI YILDA BİR KERE BÖLÜNÜYORDU TRAKTÖR DAHA SONRA YERLİ ÜRETİM BASKI VE BALATA ALDIK DEĞİŞTİRDİK 2 SENE OLDU HALA SES YOK VE KUYRUK MİLİ CANAVAR OLDU PANCAR SÖKÜM MAKİNASINA KULLANIYORUZ ÇOK MEMNUNUM

2006 MODEL 5403 KULLANICISIYIM. TRAKTÖRÜ ALDIK ALALI 7 KERE BASKI BALATA DEĞİŞTİRDİK ZATEN KUYRUK MİLİNDEN HİÇ VERİM ALAMADIK. SÜREKLİ BİLYA DAĞITMA VE BASKIYI BALATAYI BOZMA SORUNU VARDI YILDA BİR KERE BÖLÜNÜYORDU TRAKTÖR DAHA SONRA YERLİ ÜRETİM BASKI VE BALATA ALDIK DEĞİŞTİRDİK 2 SENE OLDU HALA SES YOK VE KUYRUK MİLİ CANAVAR OLDU PANCAR SÖKÜM MAKİNASINA KULLANIYORUZ ÇOK MEMNUNUM

İlk kez yerli bir parçanın orjinalinden daha iyi çıktığını duyuyorum.

Hindistanın Çinin sanayisini teknolojisini görseniz dudağınız uçuklar. Büyük ön yargı ile yaklaşıyor insanlar. 7 senedir meksika malı john deere 3 senedir alman malını kullanıyorum. Daha hiçbir sorun yaşamadım. Sonuçta bu markanın bir standartı var ve onun altına kolay kolay düşeceğini sanmıyorum düşmezde. Yerli malı traktör 10 arıza veriyorsa bu 3 tane verin almanı hinti farketmeksizin.

Hindistanın Çinin sanayisini teknolojisini görseniz dudağınız uçuklar. Büyük ön yargı ile yaklaşıyor insanlar. 7 senedir meksika malı john deere 3 senedir alman malını kullanıyorum. Daha hiçbir sorun yaşamadım. Sonuçta bu markanın bir standartı var ve onun altına kolay kolay düşeceğini sanmıyorum düşmezde. Yerli malı traktör 10 arıza veriyorsa bu 3 tane verin almanı hinti farketmeksizin.

Benimde Meksika malı 6 senedir allah korusun tık demedi yağ kesesi hariç burda tümosandan aşagı görenler var benim canım ona sıkılıyor

300 500 saatte yerli malı traktörlerin çok büyük arızalar açtığını gözlerimle gördüm. Zaten onları yukarda görenlerin beyin taşımadığını düşünüyorum.

Çok haklısın burda jd ler bi mazot pompasıyla harcadılar motoru yok işte ayar yapılmış falan ama olanda olmayanda konuşuyor yerli malları dediğin saatte kesin şanzıman indiriyor.