Case kullanıcıları buyursun (şikayetler)

Adaşım ön diferansiyel teker bağlantılarının iç kısımlarında ki ayar vidalarından dönüş açısını arttırsan faydası olmazmı?
O tur meselesini ben erkuntta lastikleri acıp turunu da acmistim sıkıntı olmamisti yalnız usta mafsalları bozabilir demişti şimdi sorun benim jd de motor cok uzun ve dönüs capi cok geniş ayarı acsam zarar verirmiki mafsala

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Adaşım ön diferansiyel teker bağlantılarının iç kısımlarında ki ayar vidalarından dönüş açısını arttırsan faydası olmazmı?

Abi biz 70-66 nın ayar vidasını kıstık. Dönüş açısı çok arttı. Sadece biraz kasıntı yaptı onun için de vidaya ince pul attık artık kasıntı yapmıyor ama dönüşler çok farketti dar alanda daha rahat dönüyor. Kasma yapmadığı sürece sorun çıkaracağını sanmıyorum.

Az da olsa burda belli oluyor

Resimler ve ekler

• IMG_20141025_172506.jpg
    IMG_20141025_172506.jpg
    2.6 MB · Görüntüleme: 334
O tur meselesini ben erkuntta lastikleri acıp turunu da acmistim sıkıntı olmamisti yalnız usta mafsalları bozabilir demişti şimdi sorun benim jd de motor cok uzun ve dönüs capi cok geniş ayarı acsam zarar verirmiki mafsala

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Fatih Jd nin tur ayarlarının orjinal kalmasında fayda var.2 yıl once 6420 yle disk tiller çekerken on sağ tekerin masfalı kesilmişti.ordaki olay ben balyada bapkadığım için tam turda çok kullanmak zorunda kalıyorum buda zamanla on sağ saftn içerden surtunerek kulakların aşınmasına neden olmuş ve en sonunda kopmuş

Case Jxc lere ne zaman 16+16 şanzıman koyucaklar? 1975-77 fiat 640. 8+2. 2013 JXc İlk çıktığı yillarindan beri 8x8 çok komik bir şanzıman nerede kaldı teknoloji? yani bir bisiklette bile daha çok vites var 2017üretim devamı ile 12+12 ye geçtiler ama yinede yetersiz bırakın düğmeli buçuğu hiç yoksa 8100serisi tümosanlardaki gibi levyeli buçuk koysalar çok uygun bir şanzıman seçeneği olur 16x16. Tarlada sürekli bi vites aramak çok can sıkıcı bir durum.

0b7c201d6ecc429c3c6ec483426a6157.jpg

c935fd896f8a8acf513642689fb979e3.jpg

• Beğen
Tepkiler: Akifİnanç68
İnovatif bir katkı vereyim.Egzoz freni tasarım ödülü almıştı.
Motoru egzozdan boğmak yerine, hava alma borusuna karbüratör kelebeği gibi tıkama yapacak aparat eklenip havalı motor freni yapılabilir.Egzoz freni, hava alış borusuna taşınabilir.
Turbo ve intercooler kullanmak yerine (daha fazla oksijen isteniyor.) Oksijen tankı kullanıp, silindirlere %100 oksijen gazı verilebilir.Böylelikle hava içinde bulunan azot gazı silindirlere gitmez ve azotoksit temizliği için EGR,SCR,DOC aparatları kullanmaya gerek kalmaz.
Uzun süreli çalışmalarda şanzıman aşırı ısınıyor, yağ sıcaklığı 70 C optimum değerdir, şanzıman yağ soğutucu eklenmelidir.
Motor yağ soğutucuda eklenmesi gerekir.
Bizden söylemesi...