9.GELENEKSEL TRAKKULUP TÜRKIYE BULUŞMASI ORGANIZASYONU

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Arkadaş lar ankara derseniz yine talip oluruz ev sahipliği ne kalınacak derseniz fatihin dedigi gibi gölbaşında oteller ile konuşulur bi organize yapılır sizin gibi degerli candan arkadaşları bir sefer daha misafir etmekten onur duyarım ...

Şaban abi hoşgeldin.
Ankara başımızın tacı. Bakalım görelim ne olacak.

• Beğen
Tepkiler: karakule
Antalya'da yapamayacağımızı ve eski buluşmalarımız gibi bir üyemize misafir olacağımızı buraya yazdıktan sonra pek çok üyemiz gerek buraya yazarak gerekse özelden bana ulaşarak ev sahipliğine talip olduklarını samimiyetle ilettiler. Çoğu arkadaşımız sponsorluk için önerilerde bulundular ve girişim başlattılar. Tek tek teşekkür ediyorum hepsine. Sağolun varolun. Bize yalnız olmadığımızı, bir aile olduğumuzu gösterdiniz.

Düşüncemiz şu: Şubat ayının sonuna doğru, işler başlamadan önce, İç Anadolu bölgesinde sponsor bulursak konaklamalı bir buluşma düzenlemek.

Neden İç Anadolu? Sponsor olma ihtimali olan pek çok firmanın burada bulunması ve ulaşım için ortak nokta olabilmesi.

Kayda değer bir gelişme oldukça buraya yazacağım.

Antalya'da yapamayacağımızı ve eski buluşmalarımız gibi bir üyemize misafir olacağımızı buraya yazdıktan sonra pek çok üyemiz gerek buraya yazarak gerekse özelden bana ulaşarak ev sahipliğine talip olduklarını samimiyetle ilettiler. Çoğu arkadaşımız sponsorluk için önerilerde bulundular ve girişim başlattılar. Tek tek teşekkür ediyorum hepsine. Sağolun varolun. Bize yalnız olmadığımızı, bir aile olduğumuzu gösterdiniz.

Düşüncemiz şu: Şubat ayının sonuna doğru, işler başlamadan önce, İç Anadolu bölgesinde sponsor bulursak konaklamalı bir buluşma düzenlemek.

Neden İç Anadolu? Sponsor olma ihtimali olan pek çok firmanın burada bulunması ve ulaşım için ortak nokta olabilmesi.

Kayda değer bir gelişme oldukça buraya yazacağım.

Sponsor firma bulunmasa bile Ankara'daki buluşmalarda ulaşım yemek mekan sponsorluğu işi bizde olur sıkıntı yok ;)

denize yakinmi deniz varmı..
sıcakmı, hı..
senin ağzından bal damliyor minik..
özledim ben seni

Abilerin bi tanesi. Denize gerek yok çöldede severim seni [emoji4]
Valla bende özledim abi bi de genel kış sendromu evde daraldık. Bi an önce buluşma ayarlansa iyi olacak
Hiç bişey yapamazsak bi yerde oturup bi çiğ köfte yoğuralım sazlar kurulsun bi sıra gecesi yapak en azından

• Beğen
Tepkiler: YUSUFTUYLUOGLU
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...