ERKUNT HAŞMET 110 LÜKS VE KURT UY 23x3000 MİBZER İLE BUĞDAY EKİMİ 2015...!!!

01/11/2015

Arkadaşlar bu fotoğrafları geçen sene buğday ekiminde çekmiştim. Erkunt Haşmet 110 Lüks ve KURT UY23x3000 mibzer buğday ekimi görevindeydi. Yeni sezonda yaklaştı. Daha fazla geç kalmadan sizlerle bu fotoğrafları paylaşayım dedim.....;)

alipasalierkan..............;)

image.aspx
image.aspx
image.aspx
image.aspx
image.aspx
image.aspx
image.aspx
image.aspx
image.aspx
image.aspx
image.aspx
image.aspx
image.aspx
image.aspx
image.aspx
image.aspx
image.aspx
image.aspx
image.aspx
image.aspx
image.aspx
image.aspx
image.aspx
image.aspx
image.aspx
image.aspx
image.aspx
image.aspx
image.aspx
image.aspx

image.aspx
image.aspx
image.aspx
image.aspx
image.aspx
image.aspx

image.aspx

SON

Yorumlar için sağolun arkadaşlar....;)

Kolay gelsin, Bu önden tekerlekli mibzerleri ilk kim çıkardı merak ediyorum doğrusu. Hayrabolu yapımı İbrahim Durmaz mibzerlerinde görüyordum genelde. Kurt yapımı olanı ilk defa görüyorum, ya da daha önce dikkat etmedim.
İlk Kurt çıkarmıştır büyük ihtimal. Çünkü diğerleri ondan kopyalıyorlar hep. Ben bildim bileli Kurt önden tekerlekli.

Mibzer de erkuntta class ta çok iyi erkan.
Erkan class mi daha çekişli erkunt mu daha çekişli
CLAAS daha çekişli. Beygir cinsleri farklı...:D

Güzel paylaşım elinize sağlık.Paylaşım baya yoğun hangisi eski hangisi yeni karıştırıyorum:)Ekimi hangi tarihlerde yapıyorsunuz?
Paylaşım çok var. Elimden geldiğince paylaşmaya çalışıyorum. Geçen sene çok kaldı paylaşılmayan. 29 Ekim' den sonra ekmeye başlıyoruz. Daha erken ekince hastalık yapıyor. Kasım' a denk getirmeye çalışıyoruz....

• Beğen
Tepkiler: senol_84
Yorumlar için tekrar sağolun arkadaşlar....;)

Kolay gelsin büyük class ı sattınız mı
Hayır satmadık. Fotoğraflarda mevcut zaten.

Erkan görünce paylaşımi ahanda baslamis dedim baktim tarih gecen sene Allah kolaylik versin
Vallah kanola ekimleri başladı. Ama biz daha biraz bekliyoruz. Yağmur sonrası başlarız kısmetse.

Aga yardıma ihtiyacı var 1 yıl geriden geliyor takvim Erkanda. :)
Sen paylaşımları takip et.
Eline emeğine sağlık gardaş Erkunt yeni mi tertemiz darısı bizim nimete inşallah.

Nabalım geçen sene kışın tez dolayısıyla paylaşım yapamadık. Çok birikti. Kasım' a kadar ne paylaşabilirsem artık. Kasım' dan itibaren uzun bir ara olacak...:D

• Beğen
Tepkiler: SERDAR TUNA