70-90 Bg MF Tavsiyesi-Hangi Seriler Avrupa?

sağolun..

soran arkadaş ithal mf ile ithal Deutz arasında kalmıştı..

5400 alamam dediği için Deutz al o zaman dedim bende..

---
YIGIDO.. suan ortadirek özel yapım motor yaptirsan inan major 80 olur:) zetor un avrupada EN çok satan modeli..

major adı üstünde temel-esas demek.. benim gözümde zetorun fayda/masraf olarak EN iyi modeli..

bu gavurun bikac seneye bayi-servis ağı otursun.. bin-dene ne dediğimi anlayacaksın..

bigun denk gelirse..bu sözümü unutma..

• Beğen
Tepkiler: YİGİDO
sağolun..

soran arkadaş ithal mf ile ithal Deutz arasında kalmıştı..

5400 alamam dediği için Deutz al o zaman dedim bende..

---
YIGIDO.. suan ortadirek özel yapım motor yaptirsan inan major 80 olur:) zetor un avrupada EN çok satan modeli..

major adı üstünde temel-esas demek.. benim gözümde zetorun fayda/masraf olarak EN iyi modeli..

bu gavurun bikac seneye bayi-servis ağı otursun.. bin-dene ne dediğimi anlayacaksın..

bigun denk gelirse..bu sözümü unutma..

S.a abi şu 2 yılda MF'nin ürün yelpazesi politikaları yüzünden mf'den soğuduğum kadar hiç birşeyden bu kadar soğumamışımdır, sırf inat olsun diye newhollad'a bulaşmadım, benim yerimde başka biri olsa şimdiye 5-6 senelik newholladcı olmuştu, kurbanlıkları sattık ama borç harç derken elde evi 5-6 ay çevirip birkaç daha seneye kurbanlık toplayacak, para ancak kaldı, bir çılgınlık yapıp hibe programından bir zetor da ben mi alsam demiyor değilim