Nh t480 mi mf 240 mi

Büyük traktörün varsa yanına tt55 öneririm yük çekerken başın ağrımaz hem yakıttan işede koşarsın aynı zamanda bende tt55 var diye demiyorum tt50 de kullandım 2007 ilk kare kaput ve 2010 modelini ama tt55 bir başka hele turbolu ise.

• Beğen
Tepkiler: SERDAR TUNA
2011-2014 arasında çıkan 4 silindir T480 leri önermem, 2014 sonrası ve halen üretilen T480S lere lafım yok. Bir de büyük traktör olarak 100 beygir civarı çiftçeker tarzı birşey kastettiniz sanırım.
Öyle bir şey varsa bence bir 60-56 ya da 70-56 bakın yanına.

İSMAiL bey aynen bizim buralar taşlık cam kirmaktan helak olduk heleki cayır biçmede felan

okan kardeşim t 480 lerin ilk çıkanları kapıya bastırılmaz. aynı eski leylandlar gibi. vites yerlerini bulmak bile sorun kullandığım için biliyorum. dört silindirli bir motor. bende 2007 tt55 var tarla tipi. çok memnunum çekisi ve tarladaki yakıtı iyi. bundan önce 240 vardı onu da biliyorum. tt55 çok daha güçlü ve kuruk mili gerçekten güzel. ama yenilerinde turbo intercool var onları daha iyi çekiyor diyorlar bendeki ortadan vitesli. 55-56 gibi ama memnunum ben tavsiyede ederim.

okan kardeşim t 480 lerin ilk çıkanları kapıya bastırılmaz. aynı eski leylandlar gibi. vites yerlerini bulmak bile sorun kullandığım için biliyorum. dört silindirli bir motor. bende 2007 tt55 var tarla tipi. çok memnunum çekisi ve tarladaki yakıtı iyi. bundan önce 240 vardı onu da biliyorum. tt55 çok daha güçlü ve kuruk mili gerçekten güzel. ama yenilerinde turbo intercool var onları daha iyi çekiyor diyorlar bendeki ortadan vitesli. 55-56 gibi ama memnunum ben tavsiyede ederim.
Serdar Abi dedigine katiliyorum bende 2013 tt55b 12x28 jantli olani var 4x2 ayni zamanda ne yuku diniyor nede biseyi.ben kepcede 4x2 zorlanir dedim ama is yapiyor ama kafa havada 5 10 dk daha gec dolduruyorum ama en azindan kimseye muhtac etmiyor tt50.ile cok kalirdim bunla.korkmadan giriyorum bahcelerin kovanlar donuk alti alcak o yuzden dikkat etmek gerek.butun filitreleri depoyu alirverirsin eline :)

• Beğen
Tepkiler: okan
Serdar Abi dedigine katiliyorum bende 2013 tt55b 12x28 jantli olani var 4x2 ayni zamanda ne yuku diniyor nede biseyi.ben kepcede 4x2 zorlanir dedim ama is yapiyor ama kafa havada 5 10 dk daha gec dolduruyorum ama en azindan kimseye muhtac etmiyor tt50.ile cok kalirdim bunla.korkmadan giriyorum bahcelerin kovanlar donuk alti alcak o yuzden dikkat etmek gerek.butun filitreleri depoyu alirverirsin eline :)

evet kerem kardeşim dikkati olmak gerekir. eskiden 54 c lerin juniorları vardı hatırlıyorsan onlar gibi :) bende motorumdan memnunum geçen yıl yaklaşık kendime 80 dekar yer işledim. dışarıya yaptıklrım hariç. benim işimi fazlası ile görüyor çok şükür. mesela turbo atomizorlri aynı beygir gücündeki diğer traktörlere çok daha iyi çeviriyor. yedili çizel kullanıyorum orta boy. bizim memlekette seninki gibi tt55b modelleri çok fazla var narenciye olduğu için. biliyorum kullanan herkes memnun. ama benimki tarla tipi arasırada bahçeye giriyoruz bir sıkıntı çıkarmıyor. çok yüksek değilya. manevrada çok super bu arada

• Beğen
Tepkiler: kerem.donmez

2011 ve yukarısına mi bakmak lazım Milet bunları yazmıyor :)
Aynen Okan Abi 2011 sonlarina dogru turbo koyuludu ve frenler hidrolige cevrildi aski sistem yok eskisi gibi ben 3.5 4 ton yuku %10 meyilli.yerden yol 1 vitesi ile fazla kasmadan rahat rahat indirdiğimi biliyorum 2011 lerin sonrası kare dingil.onler sonrasi eskisi gibi takıldı diye biliyorum kisaca Okan abi bi tane temiz duzgun tt55 bulursan kacirma :)

• Beğen
Tepkiler: okan