Massey Ferguson 3.085 ve Tümosan 82.80 DT Herg Yapıyor.......

Ynt: Massey Ferguson 3.085 ve Tümosan 82.80 DT Herg Yapıyor.......

Arkadaşlar kusura bakmayın fazla resim koyunca hata veriyor...... :'(

URL=http://imageshack.us]
10082008003mc5.jpg
[/URL]

arkadaşlar burada biz bilgi edine bilmek için birşey ler öğreniyoruz yada yazıyoruz bırakın şu güzel ifadelerini etrafa bakın çevreye toprağa bu toprağı nasıl daha iyi verimli kılabilirim onu paylaşın yada öğrenin traktörün 6 lı takılmasına yorumlar yazın bu pullukla traktörün kaç sene ömrü olur misal..........neden bu toz bu kadar çıkıyor
kırılacaksanız şimdiden özür dilerim

özgür135 link=topic=10162.msg105451#msg105451 date=1228593705' Alıntı:
arkadaşlar burada biz bilgi edine bilmek için birşey ler öğreniyoruz yada yazıyoruz bırakın şu güzel ifadelerini etrafa bakın çevreye toprağa bu toprağı nasıl daha iyi verimli kılabilirim onu paylaşın yada öğrenin traktörün 6 lı takılmasına yorumlar yazın bu pullukla traktörün kaç sene ömrü olur misal..........neden bu toz bu kadar çıkıyor
kırılacaksanız şimdiden özür dilerim
Ortada kırılacak bi durum yok eleştirileri daha önce almıştım ama neden 6 ' lı taktığımızı şöyle özetleyeyim;

Bizim tarlalarımız toprağı çevre köylere göre çok kumsal.Sulu tarımında etkisi baya bi büyük.Çok toz çıkıyor demişsin bu herg agustos ayında yapıldı gerisini sen düşün artık.

neden ağustos ayında herk ediyorsunuz ayrıca bu nadas yer sürmüyor musunuz yada şöyle diyim toprak dinlernmiyor mu kardeş

özgür135 link=topic=10162.msg105511#msg105511 date=1228597676' Alıntı:
neden ağustos ayında herk ediyorsunuz ayrıca bu nadas yer sürmüyor musunuz yada şöyle diyim toprak dinlernmiyor mu kardeş
Hasat erken biter bizim burda..Temmuzun 25 dedimi tarlalarda biçer bulamazsın...Ayrıca bu resimleri çeken benim arkadaş yani ben çekmedim bu arkadaşım genelde ağustos ayın sürüyor ve kasım ayının ortasında ekin ekmeye başlıyor