JOHN DEERE 6330 Hayırlısı Olsun [Lüleburgaz]

Hayırlı olsun İskender. ALLAH'ın sevgili kuluymuşsun :) çok güzel makine, ezilmemiş, çokda uygun fiyatı var. internette yok ben günde 10 kere bakarım sitelere bu yoktu evet:) 6420 nin gitmediğine ondan çok sevindim kardeşim. bu 3. traktör sanırım. sen 4 demişsin Maaşallah. Kurban olduğum Mevlam banada çok yakın zamanda nasip eylesede hayırlısıyla bende resim atsam trakklüpe :)

hayırlı olsun dogru bir tercih yapmıssın abi fiyat 110 bin liramı benmı yanlıs okudum
Sağolasın kardesim.110 bine geldi doğrudur :)
Hayirli olsun güle güle kullanın.6030 serisi jdnin en begendigim serisi bizim koyde çiftlikte 2008 6430 var traktör işletminin bel kemigi en agır işlerde onu kullanıyorlar;)
Sağolun tesekkurler.30 serisi benimde en beğendiğim seri 20 kasasının biraz daha teknojik ve kullanışlı hali.şimdikilerini beğenmiyorum malesef.sağlam makinalar
Hayirli olsun mevla kaza bela vermesin
Sağolun amin inşallah.
tesekkurler
Hay Maşşallah, çok güzel hayır olsun.:)
Yorum için sağolun tesekkurler :)
Sağolun tesekkurler
hayırlı olsun güle güle kullanın
Teşekkurler
Hayırlı uğurlu olsun güle güle kullanın.
Bu seri R serisinin eski kasası olan modeller mi oluyordu.
Sağolasın Ercan tesekurler.30 serisinde,premium olanlar R serilerine denk geliyor.Bunlardada 6030 serileri 6020 serilerinin S modelelrine denk geliyor
Tekrar hayırlı olsun İskender abi baya uygun fiyata almışsınız :)
Sağolasın tesekkurler :) aslında niyetimiz yoktu çok zaten uygun fiyatlı temiz olunca kaçırmak istemedik.
20 sene bile geçse eskimeyecek traktör. Trakkulup yeşile doyacak. Valla güzel seçim güle güle kullanın.
Aynen bende katılıyorum.gelecekli bi teknolojisi var.normal boyutlu çiftçilik için gayet ideal.bundan fazla olan teknolojik ekstra teferruata giriyor çok.kendim için en ideali bu.
Hayırlı olsun 6330 iyi denk getirmişsiniz.
Sağolun tesekkurler.İyi fiyata denk geldi daha fazlası olsaydı alamazdık.
Hayırlı olsun güzel traktör masallah
Sağolun tesekkurler.
Hayırlı olsun İskender. ALLAH'ın sevgili kuluymuşsun :) çok güzel makine, ezilmemiş, çokda uygun fiyatı var. internette yok ben günde 10 kere bakarım sitelere bu yoktu evet:) 6420 nin gitmediğine ondan çok sevindim kardeşim. bu 3. traktör sanırım. sen 4 demişsin Maaşallah. Kurban olduğum Mevlam banada çok yakın zamanda nasip eylesede hayırlısıyla bende resim atsam trakklüpe :)
Sağolasın abi iyi dileklerin için :) 6420 duruyor kıyılcak bi makina değil oda çok temiz.Allah kaza bela vermesin kullanmaya nasip etsin sadece.sendende 6000 serisi bekliyorum artık :)
Hayirlisi olsun temiz, kaliteli makina
Yorum için tesekkurler
Hayırlı olsun İskender Yeşilden devam anlaşılan.Bilindik motor iyidir her zaman uyum süreci olmaz.Güle güle kullanın.
Sağolasın alper tesekkurler.6420 den bilindik bize.onuda 10 yıldır kullanıyoruz sağlam makinalar.dediğin gibi uyum sorunu olmuyor.

• Beğen
Tepkiler: Ercan AYKUŞ