3600 ford baskı balata markası ?

Herkese iyi günler t7 motor (onunda ne özelliği var bilmiyorum ama motorun üzerinde öyle yazıyo) traktörüm var debriyaj balatası değişmesi gerekiyo açmışken baskı başata bilya icap ederse volan değiştirmeyi pilanlıyorum bunların bir markası varmı varsa hangisi en kalitelisi bunu öğrenmek istiyorum yardımcı olursanız sevinirim öümkünse internetten alıpkendim değiştirmeyi pilanlıyorum ...

uzaktan bir şey söylemek yanlış olur eğer sıyırmadı diyorsan değiştirme...Yinede belli olur disklerden orantılı orantısız aşınma...yalnız balatayı değişirken tam merkezli takmalısın yoksa prizdirek geçmez motoru yerine takamazsın...Ben Şebinkarahisar'danım

Son düzenleme:
Fordun baski kafesi amerikandir uzerinde egerki orjinalse usa yazilarini gorebilirsiniz cok dayanikli bi baski sistemi var bronz olmamasina rahmen ben valeo takmistim tradisk de iyidir tavsiye edilir ucuz kaba plastik baskilar var onlari takma sakin vede prizdirek bilyasini degistir mutlaka torna islemi olacagini zannetmem keza tornalik bi durum varsa da onu iyi bir usta hallediyor

Söküp takmada sıkıntı yok gerçi volan bir mm gibi ufak sıyrılmalar varsa tornada halledilir teşekkürler bakıcam zaten baskı haşlanmamışsa değiştirmiycem sadece bilya ve balata ata bilirim oanki ruh halime bağlı