John Deere 6330 Disk Tiller Sürümü

Merhaba arkadaslar.Gecen günlerde 6330 ile ilk işimizi yaptık.Genellikşe bolgelerimiz yağış almadığı için ciddi bir kuraklık var.Bayram öncesi bi kısım arazilerimize hafif yağmur vurmustu.O kısımların sürümünde çektiğim resimleri şimdi sizlerle paylaşıyorum.Herkeze keyifli forumlar

Tiller çekilmeden önce ve sonrasini gösteren foto olsa daha hora gecebilirdi. Paylaşım için teşekkürler.
Deneme maksatlı gidildi.hem yer durumu hemde traktörü denemek için.çok yer çekmedik kuruydu.yağmurlardan sonra daha detaylı bi paylaşım yapacağım bu deneme olduğu için çok fazla çekmeye fırsatım olmadı
Maşallah yeşil devlere.
Tekrar hayırlı olsun.
Sağolasın Ercan teşekkürler iyi dileklerin için :)

Yorum için tesekkurler

• Beğen
Tepkiler: Ercan AYKUŞ
Bereketli olsun kolay gelsin. Yağmur bizdede yok kanola ekicez ama beklemedeyiz.
Sağolasın Mustafa.Bizim buralarda ektiler ama yağmur olmayınca faydası olmadı.yerler çok kuru.
Heyy maaşallah Allah nazarlardan korusun.
Eyvallah sağ olasın :)
Sağolasın adasım.
maşallah kolay gelsin resimler çok güzel
Sağolasın Serdar
Kolay gelsin bereketli olsun iskender abi
Sağolasın kardesim
Kolay gelsin İskender hocam, iki John Deere yan yana çok yakışıyor, bir de biçerdöver takımı tamamlamış. Kocaman bir Maşallah ve Allah utandırmasın diyelim.
Sağolasın İsmail iyi dileklerin için Allah razı olsun inşallah.
Güzel paylaşım. Kolay gelsin. Nasıl yeni eleman? Öbürküne göre fark var mı?
Potinger de güç olarak bi fark olçemedim fark olarak.Şuan için ayırt ettiğim teknoloji farkı var.1,2,3,4 u kademe üzerine duğme ile olması kullanımda kolaylık sağlıyor.motor olarak da 6330 crd olması yakıtta cuzi Bi dusuk fark olur 6420 ye diye düşünüyorum.onun dışında kasa olarak tamamen aynı.guçte de tam olarak bir fark olacağını ummuyorum ama nadaslarda belli olucak artık.işler oldukça paylaşımlarını ekleyeceğim
Iki JD yi yan yana görünce de bu soruyu sormayı düşünüyordum. Erkan kardeşim benden önce davranmis
Aynen dediğim gibi çok buyuk farklar yok :) sadece kabin içi olarak modelle birlikte değişen birkaç ozellik var.onunda dışında zaten herşeyi aynı.
Dîger jd 6420 mi?

Aynen 6420