ERKUNT HAŞMET 110 LÜKS & CLAAS ARES 557 ATX GÜBRE TRANSFERİNDE 2016...!!!

27/09/2016

Arkadaşlar geçtiğimiz ay ekim sezonu için sipariş ettiğimiz gübreleri teslim aldıktı. Bende gübre transferi esnasında birkaç fotoğraf çekmiştim. Şimdi sizlerle paylaşıyorum......;)

alipasalierkan.....;)

image.aspx
image.aspx
image.aspx
image.aspx
image.aspx
image.aspx

SON

Yorumlar için sağolun arkadaşlar....;)

Ekim zamanı yaklaşıyor gübre tedarik etmek lazım. Gübreler ekime kadar depoda yüklenen römorklarda mı kalacak?. Evde tekrar indir-doldur işlemi zor olur.
Evet römorklarda kalacak. İndir bindir olmasın diye tüm gübre ve tohumları römorklara koyuyoruz. Hepsi ayrı römorklarda.

şimdiden ekim sezonunuz bereketli olsun bol kazançlar versin allah. tarım kredi den mi alıyorsunuz gübreleri tam seçemedim resimde yoksa tüccardan mı
Tarım Kredi' den alıyoruz. Tüccar dan nadir alıyoruz. Tarım Kredi' den aldığımız gübrelerde verimi farklı gözlemledik. Daha kaliteli olduğunu düşünüyoruz.

Bereketli olsun. Haşmet sen memnun musunuz yakıt çekiş konfor olarak ve fren olarak yorumlariniz ne yönde? Özellikle frenlerini merak ediyorum. Class a gore frenleri iyi mi sizce?
Yakıtı fena değil. Konfor olarak CLAAS' a göre düşük kalıyor. Fren olarak ilk zamanlar çok iyi tutuyordu. Ama şimdilerde frenler zayıfladı. Ayar istiyor. Sanırım kronik bir sorun. Bazı arkadaşlarda da aynı şeyi duydum.

Bereketli olsun Erkan
Hangi gubreleri kullaniyorsunuz.
Süper Ekin kullanıyoruz.

• Beğen
Tepkiler: SERDAR TUNA