Çift Diskli 12-15/18-21 Değiştirilebilir Titreşimli Gübre Serpme Makinası | ÖNALLAR

Merhaba arkadaşlar,

Aşağıdaki resimlerde incelemeniz için yeni model gübre serpme makinamızın resimlerini paylaşıyorum.
Yabancı muadillerine göre çok cazip fiyatlara sahip makinemizde yılbaşına kadar geçerli ekstra tanıtım iskontomuzdan faydalanmak için en yakın bayiimiz ile irtibata geçebilirsiniz.
IMG_2122.jpg
Önallar Tarım Aletleri
Ali Önal

w: www.onallar.com.tr
@: ali@onallar.com.tr
t: +90 444 7 442
m: +90 530 040 73 40

Resimler ve ekler

• IMG_2055.jpg
    IMG_2055.jpg
    2.2 MB · Görüntüleme: 681
  • IMG_2088.jpg
    IMG_2088.jpg
    8.8 MB · Görüntüleme: 483
  • IMG_2079.jpg
    IMG_2079.jpg
    7.4 MB · Görüntüleme: 489
Cevap: Çift Diskli 12-15/18-21 Değiştirilebilir Titreşimli Gübre Serpme Makinası | ÖN

Yeni ürününüz hayırlı olsun. Fuarlarda görmeye başladık. Daha kullananlara rastlamadım. Ama Trakya' da tutulacak diye düşünüyorum. Bayilerde iyi bir tanıtım yaparsalar. Yayılır büyük ihtimal...

• Beğen
Tepkiler: MUSTAFA361
Cevap: Çift Diskli 12-15/18-21 Değiştirilebilir Titreşimli Gübre Serpme Makinası | ÖN

Ilac atma ve gubre serpme makinesine ihtiyacımız var. Makinelerimiz yeni ancak tarladaki ürünlerimiz dalgali oluyor. Bu yüzden kaliteli bir urun ariyoruz dalga yapmayacam esit miktarda atacak. Bu arada Konyaliyiz. Yakin zamanda irtibata gecelim insallah. Yeriniz nerededir?

Konya 3. Organize Sanayide Ali Bey. Aksaray nizamiyesi girişinde sağda.

Beklerim her zaman. Makineyi birebir çalıştırıp gösteririm size.

• Beğen
Tepkiler: alifatiherturk

Rauch firmasının youtube'da bir videosunu izlemiştim.Gübre serpme ayarını ve arazi üzerinde doğru gübre attığının ölçümü vardı videoda.Baya ilgi çekici ve iyi bir tanıtımdı.Sizde böyle bir video yapabilirsiniz tanıtım için aslında.Makinada iyi olmuş bu arada bende tutulacağına inanıyorum.Başarılar dilerim...

makine güzel ali bey yalnız ilk önce çiftçiyi bilinçlendirecek artık reklam mı ne yapıyorsanız böyle bir şey yapmak lazım. bu sene baya bir ekipman aldık toprak işleme ekipmanlarına gözümüzü kırpmadan 10-15 bin verdik ama iş gübre serpmeye gelince babama laf dinletemedim ne işe yarıyacak hepsi aynı dedi başka da bir şey demedi. çift diskli bile aldıramadım yani. halbuki senede 15 ton gübre atıyoruz ne garip:)

ali bey çift diskli 600 litre makina için arastırma yapıyorum ama ne yazıkki sitenizde burada bahsettiğiniz modellere ait bir bilgi bulamadım...birde bu tarz ürünlerde kalibrasyon önemli reklamı bunun üzerine yapın çizelgeler makinaya gübreye uygun olmalı kalibrasyon olayını her seferinde çiftçi ayarlamak zorunda kalıyor oda bir işe yaramıyor acıkcası dengeli ve çizelgeye uygun gübre atımı gerçekleştirirse tutulur bu gübre serpmeler yoksa envai çeşit muadili modeli mevcut

Ayar mekanizmasını, içindeki karıştırıcı sistemi ve pervaneleri detaylı fotoğraflarla paylaşırsanız sevinirim. Artık tam gübre makinası araştrma zamanı.
Geçen seneki makina bizi rezil etti toz etti hiç denk atmadı
Gübre öakinalarında önemli bir sorun toz etmesi. Toz etmemesi için nasıl bir mekanizzma geliştirdiniz. Yine tabi denk atma çok önemli. Bilgi ve detaylı fotoğrafları bekliyoruz
Bir de şunu ekliyeyim bu makinalar içindeki karıştırıcı ile pervane aynı yüksek devirli olduğundan toz ediyor. Bazı markalarda karıştırıcı devri azaltışmış bunda da o sistem var mı?

titreşimli olmasının mantığı tıkanma yapmaması için galiba değil mi. kalibrasyon ayarları falan nasıl gübre serpmelerin en büyük sıkıntısı istediğimiz gübreyi tam denk getiremiyoruz. yani kullanma tecrübelerimize göre gübreyi denk getiriyoruz.

• Beğen
Tepkiler: Trakyalı59

Merhabalar, makinamızda karıştırıcı bulunmaz, onun görevini titreşim sistemi ile halletmektedir.

Bursa Karacabey bölgesinde Özler ticaret ile görüşebilirsiniz.