Ayçiçeği ve Pancar Hasadı 5410 398 7056

2016 yılı Ayçiçeği ve pancar hasadı hayırlısı ile geçti. ayçiçeği yaklaşık 1 ay oldu ama konu açacak vakit bulamadım. Hem üniversiteye başladım hem bi yandan köy işleri olunca..
Ayçiçeğinden sonra tarlaları ikiledim biraz alabora ile. Pancar zamanında ise 5410 hem pulluk hem disk tiller hem alabora hem de kepçe işine girdi. günde 4 ekipman taktığım oldu. kepçeyi de bu yıl aldık. en son 5410 yetişemeyince 398e alaborayı taktık. merdaneyi de bağlayınca 398in önü yere değmedi tarlada tek frenle döndüm. sizlerle birkaç fotoğraf ve videoyu paylaşmak istedim. İnşaallah beğenirsiniz.

[video=youtube;W4tMd7e8gUg]https://www.youtube.com/watch?v=W4tMd7e8gUg[/video]
[video=youtube;X-mDsmgz0nI]https://www.youtube.com/watch?v=X-mDsmgz0nI[/video]

Kolay gelsin bereketli olsun maşallah çok güzel manzaralar yakalamışınız :)
Ellerine sağlık.
Tesekkur ederim Ercan abi hosunuza gittiyse ne mutlu bana
çok güzel fotolar paylaşmışsın kardeşim maşallah masseyin arkasındaki römorklar tren katarı gibi bereketli olsun
Teşekkür ederim. Aycicegi hafif olunca 5 romork bile dokunmuyor 5410a :)
Maşallah Ali baya hızlısın,bereketli olsun.İlk video da sulanan tarlada ne ekili?
Tesekkurler abi. Bugday ekili abi ekip hemen suluyoruz bizim ordalarda hatta genelde 2. Suda ekinler çıkıyor. Ozellikle böyle yagissiz senelerde.
Güzel paylaşım
Teşekkür ederim
Paylaşımlar da 5410 da süpermiş :D
Tesekkur ederim :)

Bereketli olsun.

Pancar yükleme işleminin yapıldığı yer beton gibi olmuştur. Ama MF 5440 üstesinden gelir :) Ayrıca MF ile Palazoğlu romork uyumu çok iyi olmuş. Kaç senelik o romork?
Evet abi oraları surerken ve keseği kirarken biraz uğraşıyoruz. Traktor 5410 bu arada. Palazoglu da 2 senelik. Ama fazla kullanılmadı. Tirla cektirdik pancari artani romork yukledik.
Maşallah kardeşim ekip sağlam Allah yeni harmani nasip etsin
Tesekkur ederim kardesim. Cumlemize insallah
Maşallah Fatih kardeş ekip saglam işler yolunda maşallah
Teşekkür ederim Alihan abi :)